تاریخ درج خبر : 1392/01/27
کد خبر : ۱۳۸۷۸
+ تغییر اندازه نوشته -

پازل ناکامی های شهرداری یاسوج تکمیل شد

تیم فوتبال شهرداری یاسوج در آخرین هفته از لیگ دسته اول فوتبال کشور با قبول شکستی دیگر و این بار در مقابل پاس همدان، پازل ناکامی های خود در این فصل را تکمیل کرد.

20

در این بازی که با حضور جوانان تیم فوتبال شهرداری یاسوج برگزار شد، تیم پاس همدان موفق شد با نتیجه یک بر صفر و با یک ضربه پنالتی حریف یاسوجی خود شهرداری را با شکستی دیگر مواجه کند.

در این دیدار که سرتیپ طاهری ترکیبی متفاوت از بازیکنان را به زمین مسابقه فرستاده بود بازیکنان بازی چندان جالبی از خود ارائه نکردند که در پاره‌ای از اوقات بازی، هواداران یاسوجی به تشویق تیم مقابل روی آوردند.

در این گروه تیم فوتبال شهرداری تبریز با مربیگری فراز کمالوند همان‌گونه که خود پیش‌بینی کرده بود به لیگ برتر فوتبال کشور صعود کرد و تیم استقلال صنعتی خوزستان نیز باید برای حضور در این رده از فوتبال در مرحله پلی‌اف با تیم‌های دیگر زورآزمایی کند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • qaribe گفت:

  میدونستم نمیتونین …کرل قوچی اینا نیستن اینا یه مشت اماده خور هستن

 • ياسوجي گفت:

  من از ته دل خوشحالم وبسیار خوشحال تر میشوم اگر این تیم کاملا جمع شود خاک بر سر مسئولین شهر ما که به جای رسیدگی به چاله ها و اینهمه دست اندازی در سطح شهر دارند غصه تیم فوتبال را میخورند

 • کیومرث دوستکام پیشکسوت فوتبال استان از بخش سوق گفت:

  تیم شهرداری یاسوج به خاطرها پیوست برای تماشاگران خونگرم یاسوچی وعلاقمندان این تیم متاسفم که در سرما وگرما یار ویاور تیم بودند و همانطور که قبلا” گفتم با این بازهای ضعیف نیم فصل دوم باید خواب لیگ برتر را می دیدیم وعزیزان مطبوعاتی با آن تیتر های در سایت ها ومجلات تیم را لیگ برتری کرده بودند وگفتم عجله نکنید هنوز راهی بس دشوار وجود دارد ودیگر هم چنین موقعیتی گیر نخواهد آمد وخود دیدید که در بازی با پاس همدان آن تعداد تماشاگری که آمده بودند تیم حریف را تشویق می کردند چرا

  • ... گفت:

   این نتیجه اعتماد به مربی امتحان پس داده بود. و حرفه ای نبودن مدیریت و کادر فنی ومطبوعات…

پربازديد