تاریخ درج خبر : 1392/08/28
کد خبر : ۱۳۸۹۷۴
+ تغییر اندازه نوشته -

شهردار یاسوج و اعضای شورا بی حساب شدند

سایت استان: شهردار جدید یاسوج پس از انتصاب خود به عنوان شهردار،  دست به تغییراتی در بدنه مدیریتی شهرداری زد.

30203

به گزارش سایت استان، روند انتخاب شهردار یاسوج و ماجرای دو دسته شدن اعضای شورای شهر و هم پیمان شدن ۶ تن از اعضا برای انتخاب جاوید،  ظاهرا سبب شد تا اکثر تصمیمات در شورا با نظر این ۶ نفر صورت می پذیرد و البته به درست یا غلط شهردار یاسوج هم شهردار شدن خود را مدیون همین ۶ نفر بوده و ایشان هم سعی به جبران دارد.

با پرداخت سهم ویژه اعضای شورای شهر؛ شهردار یاسوج و اعضای شورا بی حساب شدند

همزمان با انتخاب شهردار و قبل از آنکه جاوید رسما شهردار باشد پیامکی در میان مردم شهر یاسوج پیامکی رد و بدل شد که این روزها و پس از گذشت یک ماه و اندی از آن کم کم رنگ واقعیت به خود می گیرد.

متن پیامک بدین شرح بود: “آقایان رمضانی شهرسازی(سهمیه اکبری)، بابای مالی (سهمیه امیری) رضایی خدمات شهری(سهمیه اکبری تبار)، فضیلت فرهنگی (سهمیه وظیفه شناس) افراشته فنی و اجرایی(سهمیه فروغ فر) را به عنوان معاون و مدیران شهرداری یاسوج که هر کدام سهمیه یکی از اعضای شورا هستند، معرفی می کند.”

تاکنون ظاهرا سهمیه هدایت اکبری و فروغ فرد از طرف شهردار یاسوج پرداخت شده و آنگونه که پیداست به دلیل حذف معاونت فرهنگی فعلا سهمبه جایگزینی برای وظیفه شناس در نظر گرفته نشده و به دلیل عدم تمایل بابایی برای آمدن از شیراز به یاسوج سهمیه امیری حذف شده است و احتمالا این روند تا تسویه کامل با کلیه اعضا ادامه پیدا خواهد کرد.

امید است تا شهردار یاسوج خود را وامدار مردم بداند نه اعضای شورای شهر، و با توجه به اینکه آقای جاوید انسان توانمندیست بی شک با لیاقت خود شهردار شده و اکنون نباید خود را در درخواست های اعضای شورا محصور بداند.

منبع: بویرنیوز

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • یه خواهر گفت:

  متاسفانه از این روابط زیاد توشهر ما هست!بند پ رایج ترین بند در استان ماست

 • حیدرپور گفت:

  من کارگر شهرداری ام حدود 8ماه از حقوق مان را پرداخت نکرده اند .لطفا فعالان از حقوقمان دفاع کنند

 • هنجارها گفت:

  بی برنامگی و ساخت و سازهای حمایتی بین شهرداری و شورا اجازه به مرحم ساختن برای مردم و شهر یاسوج نمیدهد و مردم خاکستر این آتش نالایقی شورا و شهردار است .

 • علیمردانی گفت:

  به جاوید توصیه می نمایم حجت الله تقوی و آیت الله تقوی از دوستان باوفایش که اخیرا از طرف شهردار جدید دهدشت عزل شدند جهت …………………… به شهرداری یاسوج منتقل نمایند
  چون دهدشت را ……………

 • حسین گفت:

  سهمیه خود شهردار چه می شود

پربازديد