تاریخ درج خبر : 1392/01/28
کد خبر : ۱۴۰۵۰
+ تغییر اندازه نوشته -

دولت از تشکل ها و بنگاههای خصوصی حمایت جدی می کند

سایت استان: رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد در نشست مشترک با مجموعه اتاق بازرگانی و صنایع و معادن استان پیرامون مسائل مختلف به بحث و تبادل نظر پرداختند.
به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان، داریوش دیودیده حمایت، پویایی و تقویت تشکل های خصوصی را عاملی مهم در جهت بهره وری صنایع داخلی، توسعه تجارت خارجی و تامین بازار دانست.
دیودیده ادغام وزارتخانه های صنایع و معادن و بازرگانی را با توجه به پیوستگی حوزه های تولید و بازار گامی مهم و ارزشمند تلقی نمود و افزود: با انجام این ادغام مباحث تامین و توزیع و نظارتی در بازار به خوبی صورت خواهد گرفت.
ایشان اذعان نمود: تعامل و ارتباط مستمر دولت و بخش خصوصی ، تاثیرگذاری و فعالیت تشکل های خصوصی را بیشتر خواهد کرد و برنامه دولت نیز حمایت و واگذاری امور به بخش خصوصی است.
دیودیده با اعلام آمادگی کامل سازمان صنعت، معدن و تجارت استان برای همکاری تنگاتنگ با اتاق بازرگانی و سایر دستگاه های مرتبط با تجارت خارجی و صادرات گفت: توسعه روابط تجاری با کشور های دیگر و حضور موفق در بازار های هدف مستلزم داشتن برنامه راهبردی و حمایت جدی از بخش خصوصی می باشد.
وی با بیان اینکه فرصت ها، تهدیدها و نقاط ضعف و قوت در صادرات و تجارت خارجی باید کالبد شکافی شوند گفت: برای حرکت رو به رشد در صادرات باید برنامه ها منطبق با واقعیت ها تدوین و شکل اجرایی پیدا کنند.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خاطر نشان نمود: در سال 91 تعداد زیادی از واحدهای صنعتی استان تسهیلات سرمایه در گردش دریافت نموده اند و در زمینه پرداخت 20 میلیارد ریال تسهیلات صیانت از تولید رایزنی هایی صورت گرفته است.
در ادامه رئیس اتاق بازرگانی، صنایع و معادن استان نگاه حمایتی به تولیدکنندگان داخل استان را امر مهم تلقی نمود و افزود: ارتباط و تعامل سازنده و حمایتی بخش دولتی شکوفایی تشکل های خصوصی را در پی خواهد داشت.
کیانی در ادامه حمایت از بنگاههای مشکل دار اقتصادی و پیگیری تسهیلات مصوب در این زمینه را خواستار شد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد