تاریخ درج خبر : 1392/08/30
کد خبر : ۱۴۰۹۱۸
+ تغییر اندازه نوشته -

انتصابات کنونی بیشتر از یک جریان سیاسی خاص است

سایت استان: رئیس حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد گفت: مشاهده می‌کنیم که در دولت تدبیر و امید بیشتر انتصابات از یک جریان سیاسی خاص است.

به گزارش سایت استان، رضا پارسیان‌نژاد در دیدار تنی چند از فرزندان شهید استان کهگیلویه و بویراحمد که در مناصب مدیرتی قرار دارند با آیت‌الله سید شرف‌الدین ملک‌حسینی نماینده ولی‌فقیه در استان اظهار کرد: تشکلی به نام پدران آسمانی در کشور و این استان با حضور فرزندان شهید تشکیل شد که جلساتی را در مناسبت‌های خاص برگزار کرده‌ایم.

13910527000529_PhotoA

رئیس حوزه هنری استان کهگیلویه و بویراحمد در ادامه ابراز داشت: فرزندان شاهد با ادامه تحصیل سعی بر این داشته‌اند که منش و روش پدران شهید خود را پیشه کنند و در مدیریت‌ها نیز تا جایی که توانسته‌اند اهداف شهدا را عملیاتی کرده‌اند.

پارسیان‌نژاد تصریح کرد: این قشر در محیط‌های اداری و در مدیرت‌ها همواره منشأ خیر و برکت بوده‌اند هر چند معتقدیم از ظرفیت بالای آن‌ها در استان به خوبی استفاده نشده است.

رئیس حوزه هنری استان کهگیلویه و بویراحمد با ارائه آماری از تعداد فرزندان شهید استان و میزان تحصیلات آن‌ها اظهار کرد: اکنون در سطح کهگیلویه و بویراحمد تعداد هزار و 372 فرزند شهید وجود دارد که 35 درصد آن‌ها تحصیلات کارشناسی ارشد به بالا دارند.

این مسئول افزود: متأسفانه حساسیت‌های سیاسی در استان به اندازه‌ای زیاد است که کمتر از این استعدادهای خوب و ناب استفاده شده است.

پارسیان‌نژاد در همین خصوص تصریح کرد: گاه می‌بینیم که مصالح عمومی استان در این بین قربانی سیاسی‌کاری می‌شود و نخبگان در این بین فرصتی برای عرض اندام ندارند چرا که جولان سیاسی‌کاری فرصت‌ بروز و ظهور ایده‌ها و خلاقیت‌ها را از همه گرفته‌ است.

رئیس حوزه هنری استان کهگیلویه و بویراحمد بیشتر انتصابات دولت کنونی را از یک جریان خاص دانست و گفت: این دولت با شعار اعتدال و تدبیر و امید شکل گرفت که پایبندی به شعارها و وعده‌ها در عمل لازم است.

وی تک صدایی را محکوم به شکست دانست و گفت: موفقیت آن‌گاه حاصل می‌شود که همه صداها را بشنویم.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • سعید 2 گفت:

  واعظان کین جلوه بر محراب و منبر میکنند @ چون به خلوت میروند آن کار دیگر می کنند.
  ………………………………………………………………………………………….

 • حسینی موردراز گفت:

  آقای پارسیان لطفا مطلب “برسد به دست حاج فتاح محمدی” را بخوان و ببین خطاب به کیست جز تو؟

 • باباکرم گفت:

  رضا پارسیان انتظار داری از تو استفاده کنند که تمام هنرمندا رو فراری دادی از حوزه هنری و …….. آوردی جیگزینشون کردی؟. بابا بذار اینو حداقل کسی بگه یه جو انصاف داشته باشه . میدونی فردای قیامت جواب همه کارهای تو فقط …………………………………………………………………………………………

 • ناشناس گفت:

  برو بابا ان کتاب های رونویسی شده از پایانامه های دیگران را جمع کن وابروی ریخته ی حوزی هنری را جمع کن مطمئن باش دیر یا زود همه ی مسائل روی داده در حوزه ی هنری رسانه ای خواهد شد………. بیت المال و …… اثار دیگران کم گناه وخطا یی نیست

 • ناشناس گفت:

  چرا در هشت سال گذشته اینو نمی گفتی؟

  هشت سال مدیریت شما رو مردم دیدند و دیگه نمیخان ببینن

 • فلاح گفت:

  خته کشتی سی یه پستی .اصلا تو چکاره ای مگه استان صاحب نداره

پربازديد