تاریخ درج خبر : 1392/09/01
کد خبر : ۱۴۱۵۳۲
+ تغییر اندازه نوشته -

در عزل و نصب ها دخالتی نمی کنم

نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد سیاست زدگی در استان را معضلی جدی دانست و معتقد است: آبادانی استان در گرو آن است که نماینده مصلحتهای مردم و نه خواسته آنها باشیم.

به گزارش سایت استان، آیت الله سید شرف الدین ملک حسینی  در دیدار جمعی از فرزندان شهید استان اظهار داشت: فرزندان شهید، جانبازان و هرکسی که بازمانده خون و شمشیر است، اگر خود را در راه اراده خداوند قرار داد معلوم می شود که مسیر را درست انتخاب کرده است.

IMG14090187

وی بیان کرد: آینده جهان آینده صالحان و پاکان است و اگر انسان توانست در این مسیر باشد حاکم برآینده است و اگر در این مسیر نبود در مسیر اراده الهی له شده است.

وی تصریح کرد: فرزندان شهید در این مسیر هستند و خواهند ماند و اگر پایداری کنند به هدفهای خود که ترویج آرمانهای شهداست، خواهند رسید.

آیت الله ملک حسینی همچنین بر لزوم انتخاب افرادی متناسب با شرایط در عرصه های مختلف تاکید کرد و اظهار داشت: هر عرصه می طلبد که همه افراد در آن عرصه از بصیرت لازم برخوردار باشند.

وی بیان کرد: هر نقطه آسیبهایی دارد که باید افراد مناسب و متناسب با آن آسیبها تربیت شوند.

سیاست زدگی در استان معضلی جدی است

عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به سیاست زدگی در این استان افزود: برای این استان باید افرادی تربیت شوند که به کاهش شتاب حرکت های سیاسی و باندی معتقدند.

وی بیان کرد: در این استان عرصه های سیاسی شتاب بیشتری نسبت به سایر عرصه ها دارد و این معضل جدی فرهنگی است و همه باید با این آسیب مبارزه کنیم.

آیت الله ملک حسینی بر تبیین آرمانهای شهدا تاکید کرد و گفت: دانستن اینکه در چه موقعیتی هستیم و پاسدار خون چه کسانی هستیم و آموزش این تفکر به جامعه و پافشاری بر آن می تواند در همه عرصه ها ما راموفق کند و در این عرصه هیچ کس بهتر از فرزندان شهید نیست.

وی افزود: فرزندان شهدا، آرمان شهدا را می شناسند و مشکلات جامعه را می دانند و درک می کنند زیرا در وصیت نامه پدرانشان دعوت به عفت و غیرت شده است.

وی تاکید کرد: فرزندان شهدا باید نتیجه کارهای خود را مرور و ارزیابی کنند که در راستای احیای آرمانهای پدران خود چه کرده اند.

در عزل و نصب ها دخالتی نمی کنم

آیت الله ملک حسینی همچنین گفت: در رابطه با عزل و نصب ها دخالت نمی کنم بلکه تنها نظارت خواهم کرد.

وی افزود: اگر در انتصابها موردی دیدم که فردی بی دین و شریر و غیر معتقد به آرمانها بود، تذکر خواهم داد و درصورتی که رویکرد کسی در مقابل انقلاب نباشد، سکوت خواهم کرد و دخالتی نمی کنم.

وی بیان کرد: این شیوه هایی را که بعضی در عزل و نصب ها اعمال می کنند را به مصلحت مردم نمی دانم.

نماینده مصلحتهای مردم باشیم نه خواسته ها

نماینده ولی فقیه در استان همچنین گفت: کسانی که نماینده روستا، شهر، شهرستان و استان هستند تا زمانی که این ها نماینده خواسته های مردم باشند، منطقه رنگ آبادانی را نخواهد دید.

وی افزود: با منابع محدود و خواسته های انبوه و متناقض به هدف و نتیجه نخواهیم رسید.

وی تصریح کرد: نماینده خواسته های غیرمعقول بودن بدبختی جامعه را به همراه دارد و هرکس که نماینده مردم باشد چه در روستا، شهر، شهرستان و استان، اگر نماینده خواسته های مردم باشد، جز ذلت مردم هیچ نتیجه ای بدست نمی آورد.

عضو مجلس خبرگان رهبری بیان داشت: وقتی رنگ آبادانی را خواهیم دید که نماینده مصلحت های مردم باشیم و این تغییر باید در همه ما ایجاد شود.

وی تصریح کرد: حیف است که 34 سال از انقلاب می گذرد و قرآن و سنت، تطبیق های امام و رهبری و وصیت نامه های شهدا باشند و من و شما بنشینیم نه از محرومیت استان بلکه از مظلومیت انسانی استان صحبت کنیم.

آیت الله ملک حسینی تاکید کرد: محرومیت منطقه ناشی از مظلومیت حیطه ظرفیتها و استعدادهای انسانی است.

منبع: مهر

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • رضا گفت:

    با سلام خدمت حضرتعالی به نظر من بهترین کار را انجام میدهی وبااین کار خدشه ای به جایگاه وشخصیت شما وارد نمیشود.

پربازديد