تاریخ درج خبر : 1392/01/28
کد خبر : ۱۴۱۵۷
+ تغییر اندازه نوشته -

صعود نفت و گاز گچساران به لیگ دسته اول فوتبال کشور/گزارش تصویری

سایت استان: از هفته پایانی رقابتهای فوتبال لیگ دسته دوم کشور عصر چهارشنبه تیم نفت و گاز گچساران در استادیوم شهدای نفت این شهر به مصاف صنعت ساری رفت.

در این بازی که با استقبال گسترده تماشاگران گچسارانی و مسئولین استانی و شهرستانی همراه بود، تیم نفت و گاز با نتیجه یک بر صفر حریف خود را شکست داد.

IMG18161223[1]

تک گل تیم نفت و گاز را ستار خضری در دقیقه 30 نیمه اول با ضربه سر وارد دروازه حریف کرد. با این پیروزی و کسب سه امتیاز، تیم نفت و گاز گچساران با 46امتیاز به عنوان تیم اول به لیگ دسته اول فوتبال کشور صعود کرد. با صعود این تیم به لیگ یک، کهگیلویه و بویراحمد در فصل آینده دو تیم در این لیگ دارد.پیش از این تیم شهرداری یاسوج به عنوان تنها نماینده استان در لیگ دسته یک حضور داشت.

پس از صعود تیم فوتبال نفت و گاز گچساران به لیگ یک جام آزادگان، جشن راهیابی این تیم با حضور تماشاگران، بازیکنان این تیم و مسئولین کهگیلویه و بویراحمد و شهرستان گچساران  برگزار شد.

حواشی بازی

ورزشگاه نفت گچساران برای اولین بار در فصل جاری مملو از تماشاگر بود.

استاندار کهگیلویه وبویراحمد در ورزشگاه حاضر شد و برای اولین بار از زمان تصدی استانداری این استان، یک مسابقه فوتبال رسمی در این استان را تماشا کرد.

تیم فوتبال صنعت ساری در دقایق پایانی بازی از زمین خارج شدند که با وساطت مسئولین به بازی بازگشتند.

سایت استان، این موفقیت را به مدیرعامل،امور ورزش و پرسنل شرکت نفت، مردم خونگرم گچساران و تمام ورزشکاران و ورزش دوستان عزیز تبریک گفته و امیدوار است با یک برنامه ریزی اصولی بتوانند این موفقیت را در لیگ دسته یک نیز تکرار نمایند.

گزارش تصویری خبرنگار اعزامی سایت استان به گچساران از این دیدار:

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد