تاریخ درج خبر : 1392/09/01
کد خبر : ۱۴۱۷۵۹
+ تغییر اندازه نوشته -

کهگیلویه جزو متمایزترین شهرستانهای استان است

سایت استان: استاندار کهگیلویه وبویراحمد با بیان اینکه شهرستان کهگیلویه جزو متمایز ترین شهرستانهای استان است گفت: وضعیت توسعه یافتگی این شهرستان متناسب با قابلیت ها و ظرفیت های آن نیست.

33

سید موسی خادمی ظرفیت های شهرستان کهگیلویه را شامل نیروی انسانی فرهیخته وبرجسته، قدمت تاریخی بالا، ویژه گی های طبیعی و وجود منابع مختلف در حوزه کشاورزی اعلام کرد.

وی با اشاره به برنامه ریزی های مختلف استانداری برای توسعه کهگیلویه افزود: آبی کردن دشتهای دهدشت تنها استراتژی توسعه این شهرستان است.

خادمی توسعه کشاورزی مدرن را یکی از راهبردهای اصلی در حوزه اقتصادی کهگیلویه خواند و اظهارکرد: در حوزه عمرانی توسعه راهها وجذب سرمایه گذاران جز اولویت های استانداری برای توسعه این شهرستان است.

وی با اشاره به اینکه راه اندازی پتروشیمی یکی از خواسته های طولانی مدت مردم است ابرازداشت: امیدواریم بتوانیم با رایزنی های مختلف کار اجرایی آن را شروع و در یک بازه زمانی مناسب نیز به بهره برداری برسد.

استاندار کهگیلویه وبویراحمد عنوان کرد: در صورت بهره برداری از پتروشیمی دهدشت فعالیت های جدید اقتصادی نیز در این شهرستان تعریف و اشتغال زایی خوبی ایجاد خواهد شد.
منبع:ایرنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • چشمه بلقیس گفت:

    جناب آقای استاندار ،شما که به متمدن بودن شهرستان کهگیلویه اذعان داریدومی دانیدشهرستان چرام چقدر نیروهای متخصص وکارامد دارد،چرا از این نیروها درمدیریت های ارشد استان استفاده نمی کنید.وچرا همه مدیران باید از یاسوج وگچساران باشند.

  • همشهری گفت:

    اگه بزرگواری بهله

پربازديد