تاریخ درج خبر : 1392/09/01
کد خبر : ۱۴۱۷۶۰
+ تغییر اندازه نوشته -

معضل اصلی کهگیلویه راکد ماندن پروژه های عمرانی است

سایت استان: فرماندار کهگیلویه راکد ماندن بیش از 80 درصد پروژه های این شهرستان را یک معضل اساسی خواند و گفت: رفع این مشکل نیازمند توجه ویژه استاندار و مسوولان اجرایی استان است.

ابراهیم جعفری روز جمعه در جلسه شورای اداری شهرستان کهگیلویه احداث جاده پاتاوه -دهدشت با پیشرفت فیزیکی 65 درصد، کارخانه آجر مروارید با پیشرفت فیزیکی 80 درصد ، پتروشیمی و سیمان سپو را از مهمترین طرح های راکد این شهرستان اعلام کرد.

44

وی راکد ماندن سد مارون2 با حجم 50 میلیون متر مکعب و آبیاری 21 کیلومتر از دشت های دهدشت به صورت ثقلی را از دیگر پروژه های مهم خواند و افزود: سد شهید دل نسب با پیشرفت فیزیکی 30 درصد و سد سرپری با پیشرفت 15 درصد نیز نیازمند توجه ویژه استاندار برای تامین اعتبار مورد نیاز است.

جعفری درآمدهای شهرداری دهدشت را بسیار ناچیز دانست و اظهارکرد: ساماندهی بافت شهری این شهرستان تا رسیدن به نقطه مطلوب فاصله زیادی دارد.

وی تکمیل مصلاهای شهرهای چهارگانه به ویژه مصلای دهدشت، تکمیل حوزه علمیه خواهران و احداث حوزه علمیه برادران را از دیگر نیازهای شهرستان کهگیلویه اعلام کرد.

جلسه شورای اداری شهرستان کهگیلویه با حضور استاندار ، مسوولان اجرایی ،فرماندار و جمعی از مدیران دستگاه های اجرایی استانی و محلی در فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • هستی گفت:

  انصافاً جعفری فردی مقید، وظیفه شناس، با تقوا و سخت‌کوش است متأسفانه مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان کم کاری می کنندبه نظر من مشکلات دهدشت به کم کاری مدیران برمی گرده نه فرماندار

 • فرخزاد گفت:

  جناب فرماندار پروژهها پیش کشت نخواستیم لطف کنید مشکل همین دیجیتال دهدشت را که با نسیم ملایمی قطع میشه حل کنید اگه خیلی قدرید.

 • شریفی گفت:

  ازشاهکارهای مدیریتی ونظارتی بزرگواری است
  بخشی ازبیکاری جوانان شهرستان کهگلویه مرهون شهوت قدرت بزرگواری میباشد
  باتهمت وافترا وشب نامه چه برنامه هایی دنبال سردار هاشمی دراورد فقط از ترس محبوب بودن هاشمی که روزی بعنوان نماینده واردمجلس شود
  تمام هنر بزرگواری این بود که مدیرعاملی موسسه نیروگستر به دست ترکها بیافتد
  وهم استانی های شاغل در نیروگستر یک به یک بیکار شوند
  خواهشا مارادونا رابیخیال شید غضنفر رابگیرید

 • ناشناس گفت:

  تو رو خدا ………… رو میخایم چیکار

  آیا مشکل شهر دهدشت اینه یا بیکاری جوانان؟

  در این سالها کدوم پروژه یا کارخانه یا مجتمع صنعتی و کشاورزی و یا هر چیز دیگری در این شهر و شهرستان کهگیلویه به بهره برداری رسیده؟!!!

  شهر و شهرستانی بن بست و عقب مانده

پربازديد