تاریخ درج خبر : 1392/09/01
کد خبر : ۱۴۱۷۸۲
+ تغییر اندازه نوشته -

زارع پور: فرهنگ سازی در زمینه محیط زیست نیازمند مشارکت همگانی است

سایت استان: هادی زارع پور اظهار کرد: فرهنگ‌سازی و حفظ محیط زیست مستلزم مشارکت همگانی در این زمینه است.

مدیر‌کل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد و مدیر‌کل محیط زیست این استان نشست مشترکی داشتند که در این نشست تفاهم‌نامه‌ بین آموزش و پرورش و محیط زیست استان امضاء شد و بر اساس این تفاهم‌نامه طرح محیط‌یار دانش‌آموزی در مدارس کهگیلویه و بویراحمد اجرا می‌شود.

IMG_7023

مدیر‌کل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به نقش اساسی و فرهنگ‌سازی آموزش و پرورش تصریح کرد: آشنایی دانش‌آموزان به اهمیت محیط ‌زیست در زندگی آن‌ها مخاطرات محیط زیستی در ابعاد محلی، جهانی و منطقه‌ای و رفتارهای مناسب با محیط زیست از اهداف این طرح است.

وی گفت: بر اساس برنامه‌های ارتقاء محیط زیست در دولت تدبیر و امید و همچنین برنامه‌های ویژه آموزش و پرورش و پیشبرد راهکار 8-8 سند ملی تحول بنیادین آموزش و پرورش و بر اساس این تفاهم‌نامه این طرح در تمامی مدارس استان اجرا می‌شود.

مدیرکل محیط زیست استان کهگیلویه و بویراحمد هم گفت: ابعاد علمی و تخصص طرح با مشارکت آموزش و پرورش و محیط ‌زیست تهیه و در مدارس اجرا می‌شود.

عطا پورشیرزاد گفت: این طرح بر اساس ماده 189 قانون برنامه پنجم توسعه در ارتباط با آموزش‌های محیط زیستی به دانش‌آموزان در گستره استانی اجرا خواهد شد.

گفتنی است؛ در این نشست تفاهم‌نامه به امضاء مدیران کل آموزش و پرورش و محیط زیست استان رسید.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد