تاریخ درج خبر : 1392/09/01
کد خبر : ۱۴۱۷۹۱
+ تغییر اندازه نوشته -

تجمع بزرگ بسیجیان گچساران پنجم آذر برگزار می شود

سایت استان: فرمانده سپاه ناحیه گچساران از برگزاری تجمع بزرگ بسیجیان گچساران در روز 5آذر در این شهر خبرداد.

جهانگیر انصاری در حاشیه مراسم حضور بسیجیان در نماز جمعه گچساران گفت: هفته بسیج در گچساران همزمان با سراسر کشور از 30 آبان آغاز شده و برنامه های متنوعی برای ارج نهادن به مقام بسیجیان در این هفته سازماندهی شده است.

انصاری افزود: در این هفته بیش از 40 برنامه متنوع با هدف ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای بسیجی برگزار خواهد شد.

وی حضور حداکثری بسیجیان در نماز جمعه این هفته گچساران را در جهت حفظ آرمان های شهدا و ادامه راه آنها دانست و تاکید کرد: سنگر نماز جمعه همیشه به عنوان یک سنگر عبادی، سیاسی برای نظام جمهوری اسلامی پراهمیت بوده است.

فرمانده سپاه ناحیه گچساران بیان داشت: آمادگی نیروهای بسیجی شهرستان گچساران در همه زمینه های دفاعی، فرهنگی، امداد رسانی و امربه معروف ونهی از منکر 100درصدی است.

انصاری عضویت بیش از 65 درصد از جمعیت 90هزار نفری گچساران در بسیج را نشان از عمق اعتقاد قلبی مردم این شهر به حفظ آرمان های نظام اسلامی دانست و بیان داشت: گردان های عاشورا و الزهرا گچساران به عنوان دوگردان مطرح و فعال در سطح کشور مطرح هستند.

این فرمانده سپاه یادآور شد: موفقیت های علمی و پژوهشی بسیجیان گچساران در کنار سایر فعالیت های بسیج در این شهر، نقش بسیجیان را در خودکفایی و تلاش برای تحقق شعار حماسه اقتصادی بیش از پیش نمایان ساخته است.

وی حضور بسیج مهندسین و سازندگی را در ایجاد زیر ساخت های بخش کشاورزی و اجرای چندین پروژه درختکاری را یکی دیگر از اقدامات بسیج در زمینه سازندگی عنوان کرد.

انصاری نقش بسج در انتقال فرهنگ ایثار و شهادت را برای نسل سوم انقلاب بسیار مهم و حیاتی دانست و تاکید کرد: امروز نقش بسیج در جهاد اقتصادی و فرهنگی همانند حضور در خط مقدم جبهه های حق علیه باطل است.

به مناسبت آغاز هفته بسیج و مشکلات فیزیکی ساختمان مصلی گچساران پس از بارش باران، نماز جمعه این هفته در مکان کانون بسیج گچساران برگزارشد.
منبع:مهر

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد