تاریخ درج خبر : 1392/01/28
کد خبر : ۱۴۲۰۵
+ تغییر اندازه نوشته -

حواشی دیدار نفت و گاز گچساران و صنعت ساری

دیدار نفت و گاز گچساران و صنعت ساری حاشیه‌های زیادی به همراه داشت که حضور استاندار کهگیلویه و بویراحمد، فرماندار، مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران همه مسئولان این شهرستان از حواشی جالب و مهم این دیدار بود.

حضور هواداران نفت گچساران ساعت‌ها قبل از آغاز بازی در هوای گرم گچساران و اجرای برنامه‌های شاد از جمله موسیقی‌های شاد سنتی از دیگر حواشی این دیدار بود.

اعتراض بازیکنان صنعت ساری در پی پرتاب دو ترقه بزرگ در زمین از دیگر حواشی این دیدار بود که این اقدام سبب شد تا پرسنل نیروی انتظامی و عوامل اجرایی شرکت نفت واکنش نشان دهند و جو ورزشگاه را به آرامش دعوت کنند.

ترک زمین مسابقه توسط تیم صنعت ساری در پی پرتاب چند بطری آب برای دقایقی چند، از دیگر حواشی این دیدار بود که این اقدام با اعتراض شدید ساروی‌ها مواجه شد.

شکسته شدن سر یک کودک و خونریزی سر وی بر اثر ازدحام جمعیت از دیگر حواشی این دیدار بود که البته این مصدومیت جزئی بوده و کودک برای مداوا به اورژانس اعزام شد.

پرواز هلی‌کوپتر بر فراز ورزشگاه شهدای نفت گچساران و برگزاری جشن صعود با اجرای برنامه‌های متنوع و شاد همراه با موسیقی از دیگر حواشی جالب صعود گچسارانی‌ها به لیگ دسته یک کشور بود.

منبع فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد