تاریخ درج خبر : 1392/09/02
کد خبر : ۱۴۲۱۹۷
+ تغییر اندازه نوشته -

مسجد نیمه ساخته روستای گزدون را دریابید

سایت استان:عزت اله محسنی پور

از طرف اهالی روستای گزدون مکاتبه ای با نماینده بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی جهت ساخت مسجد صاحب الزمان این روستا ارسال گردیده است .

روستای گزدون از توابع بخش پاتاوه در 60 کیلومتری مرکز استان، شهر یاسوج واقع شده است. متن درخواست در پی می آید:

IMG_1286

جناب آقای حاج غلام محمد زارعی

نماینده محترم شهرستان های بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی

با اهداء سلام و آرزوی قبولی طاعات و عبادات وتسلیت ایام سوگواری سرور شهیدان دو عالم حضرت ابا عبدالله الحسین(ع)

احتراماً به استحضار  می رساند، اهالی روستای گزدون از توابع بخش پاتاوه شهرستان دنا، حدود 3 سال پیش با حضورحضرت آیت الله ملک حسینی(ره) نماینده محترم ولی فقیه دراستان، کلنگ احداث یک باب مسجد در دو طبقه، جهت انجام فرائض دینی و مراسم مذهبی در قطعه زمینی که توسط یکی از اهالی وقف گردیده بود به زمین زده وعملیات ساخت مسجد صاحب الزمان (عج) شروع گردید. با استفاده از کمکهای مردمی و تلاش فراوان اهالی روستا هم اکنون فنداسیون و دیواره های مسجد فقط در یک طبقه ساخته شده است و تا تکمیل حداقلی و ساخت  سایردیواره ها و مسقف نمودن و… نیاز به اعتبار و هزینه می باشد .اهالی روستا نیز اکثراً به شغل کشاورزی مشغول هستند و در حد توان جهت ساخت مسجد کمک نموده اند و ادامه ساخت و تکمیل آن نیاز به مساعدت حضرتعالی به عنوان نماینده مردم و سایر دستگاههای فرهنگی و اجرایی را دارد. لازم به ذکر است اهالی روستا در دهه اول محرم امسال با نصب داربست فلزی به عنوان سقف مسجد و پوشاندن با برزنت و تهیه سیستم صوتی به صورت امانی و استقبال کم نظیر، اقدام به برپایی مراسم سینه زنی و زنجیرزنی در این مسجد نیمه ساخته نمودند که بازتاب خوبی در سایت ها و منابع اطلاع رسانی استان داشت.

در دو دور سفر جنابعالی به این روستا و ملاقات اهالی این روستا با شما یکی از خواسته هایی که مردم بر آن اسرار فراوانی داشتند ساخت و تکمیل همین مسجد بود. با سوابق طولانی شما به عنوان یک نیروی برجسته فرهنگی و توجه خاص شما به امور دینی و مذهبی و عنایتی که نسبت به مناطق و روستاهای محروم دارید خواهشمند است دستور فرمایید نسبت به تخصیص اعتبار و تکمیل مسجد صاحب الزمان (عج) این روستا اقدام گردد و دعای خیر مردم را بدرقه راه خود و خدمت گزاران نظام نمایید.

شماره حساب:   3380161330   بانک ملت شعبه مطهری یاسوج به نام مسجد صاحب الزمان (عج) روستای گزدون

ضمناً کسانی که قربت الی الله  قصد کمک جهت ساخت مسجد فوق را دارند می توانند جهت هماهنگی بیشتر با دفتر امام جمعه پاتاوه با شماره همراه 09177418692 تماس بگیرند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد