تاریخ درج خبر : 1392/09/03
کد خبر : ۱۴۲۶۰۶
+ تغییر اندازه نوشته -

نامه ای به بسیجیان شهید به مناسبت هفته بسیج

سایت استان: نورمحمد حسینی سوق
و انقلاب ثمرداد. پابرهنگان و مستضعفان ، کارگران و زحمتکشان ، دهقانان و برزگران ، به این امید که سهمی از عدالت علوی نصیبشان گردد،تا پای جان از این انقلاب دفاع می کردند. آنها فاصله بین خود و انقلاب خود نمی دیدند.نگران انحراف نبودند چون مقلد امام بودند. شبهه نداشتند چون علنا تمامی جبهه کفر با انقلابشان عناد می ورزیدند.

خط بطلان دستور حمله صادر کرد: کودتا ، ترور ، قیام مسلحانه ، حمله نظامی و اشغال ایران عزیز. برای پا برهنگان که تا کنون صرفا برای اسلام دل می سوزاندند ، عرق وطن دوستی هم انگیزه کمکی امی شودت. آنها خود را موظف کردند علم مبارزه را بردارند و خط حسین را یاری نمایند.

سکوت جایز نیست. یکی یکی ، دو تا دو تا ، قیام برعلیه قعود، جنبش بر علیه سکون ، فریاد بر ضد سکوت. حریم اسلام و کیان ایران در خطر است. شهادت حسین ، جشن یزید، اسارت زینب ، ترکمانچای ، گلستان ، غارت مغولان ، نتیجه سکوت و قعود و سکون و نیز بیراهه است.

این مستضعفان ، پشت سر علمدار ، از جلو نظام می شوند بدون تشکیلات . دسته می شوند بدون درجه دار. گروهان شدند بدون گروهبان ، گردان شدند بدون سرگرد ،تیپ شدند بدون سرتیپ . و چنین شد که باران لطیف بسیج باریدن گرفت

ترانه های بسیج ، ذکر و نوحه بود ، موسیقی آن یا حسین بود ، خواننده مورد علاقه شان ، آهنگران بود ،لباس مورد پسندشان ، لباس خاکی بود .

ریششان ، نشانه سربه زیری شان بود و گفتارشان ، علامت مظلومیتشان ، قدرتشان در جبهه بسیار بود و در پشت جبهه قدرشان …..؟

آنها نه برای گروه تشویقی ، نه برای امتیاز کنکور ، نه برای ترفیع درجه ، نه برای وام مسکن ، در بسیج عضو نمی شدند .

فرمانده انها درجه نداشت ، راننده نداشت ، گماشته نداشت . از جنس خودشان بود. خاکی خاکی ، زمینی زمینی ، ساده ساده .

سیاست های خط خطی برایشان تابو بود .باندهای اخلاق خور ، از آنها دوری می کردند ، دنیا طلبان آنها را دیوانه ، عافیت طلبان آنها را ساده لوح .قدرت طلبان آنها را بی تجربه ، غربیان آنها را شستشو داده و شرق گرایان آنها را تخدیر شده ،روشنفکران آنها را متحجر ، ملی گرایان آنها را بنیاد گرا ، چپ گرایان آنها را محافظه کار ، راست گرایان آنها را افراطیون تند رو و محافظه کاران انها را بی ترمز می نامیدند.

و چنین بود که بسیاری از این مستضعفان گلچین و به خیل شهدا پیوستند .هان ای بسیجیان شهیید ، ما هنوز به یاد شماییم ، ننگمان باد اگر فراموشتان کنیم ، خیانت کاریم اگر آرمانهایتان را از یاد ببریم ، منحرفیم اگر به وصیت ساده زیستی شما عمل ننماییم .

نا فرمانیم اگر به دستور جانشینان خاکی و عارف مسلک فرماندهان شهید، فرمان نرانیم ،طاغی هستیم اگر علم علوی علمدار را گم نماییم .ناسپاسیم اگر به فقه پویای جعفری جفا نماییم.

درودتان باد ای بسیجیان آرام گرفته در بوته زار عقاید ارزشی ،سلام ای جنت نشینان جاده نبوی ،هفته تان را تبریک می گوییم و برای شادی روح همه ما زندگان ، برای ترویج روحیه امید از شما طلب فاتحه داریم.

از شما می خواهیم تا با مقام الهی تان ، واسطه ما گردید تا خداوند ما را در ریشه کنی تبعیض و فساد و اختلاف و چند دستگی یاری نماید

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد