تاریخ درج خبر : 1392/09/03
کد خبر : ۱۴۲۶۰۷
+ تغییر اندازه نوشته -

سخنی با صیدالی: آیا گازکشی مختص مناطق هموار است؟

سایت استان: یادداشت وارده
مطلبی را در یکی از سایتهای استان منتشر شد که از زبان جناب صیدالی بیان شده است و مطلب این است: ((شرایط فنی مهندسی برای گازرسانی به بخش های قلعه رییسی و دیشموک و روستاهای اقماری این بخش را سخت و تاکید کرد که شرایط هم اکنون فراهم نشده است )))
حال روی صحبتم با این مدیر است شما در رابطه با این موضوع از نماینده ی مردم این بخشها تشکر کردید این تشکر به چه معنا بود وچه ربطی به قضیه داشت و زمانی تشکر را از کسی میکنند که کار به بار بنشیند.
جنابعالی گفتید که مردم بخش دیشموک وقلعه رییسی با تبر بر جان درختان افتاده اند و این هم تبریک دارد وامیدوارم که مسئولین شما را با حفظ سمت به مدیرکل منابع طبیعی نیز منصوب کنند . جناب صیدالی پس از گفته های شما اینطور بر میآید که گاز کشی فقط مختص جاهای هموار وپست وصاف است پس با این وجود باید بیشتر استانها وشهرهای کوهستانی ما فاقد گاز میباشند که اگر کمی بررسی کنید خلاف این ثابت میشود.
جناب صیدالی فکر نکنم شما به خودتان زحمت آمدن به قلعه رییسی ودیشموک را تاکنون داده باشید.جناب مدیر شرکت گاز استان آیا فاصله ی یاسوج تا گراب ولوداب کوهستانی تر ومشکل تر است یا فاصله ی قلعه رییسی تا دهدشت ؟ آیا مسیر دهدشت قلعه رییسی سخت گذر تر است یا یاسوج به لوداب وگراب ؟
جناب صیدالی همه ی ما نیک میدانیم این یکی از مصوبات دور دوم سفر رییس جمهور سابق به استان مان بود چرا آنوقت مصوبه را تصویب کردند وچرا اجرایی نشد؟
جناب صیدالی شما در برنامه ی رو در رو که از سیمای استان پخش شد گفتید که عملیات اجرایی گاز کشی به چاروسا ودیشموک در سال 91 آغاز ود سال 93 به پایان میرسد .پس چی شد ؟ حال که فرمودید کارشناسان کار را مشکل دانستند دو مسیر دیگر پیش روی شماست یکی از مسیر خوزستان به بخش دیشموک وبعد قلعه رییسی ودیگری از شهر لنده به چاروسا (فاصله ی لنده تا روستای الگن در بخش چاروسا 30 کیلومتر است).هر چند مسیری که شما فرمودید کوهستانی است خیلی سخت وکوهستانی نیست. مردم این دوبخش کم کاری شما مسئولین را دلیل عدم اجرای این مصوبات میدانند نه کوهستانی بودن مسیر را . امید که ما همیشه رضایت خدا وخلق خدا را مد نظر قرار دهیم .

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد