تاریخ درج خبر : 1392/09/03
کد خبر : ۱۴۲۷۲۶
+ تغییر اندازه نوشته -

خبر “انتصابات دولت با شعار تدبیر همخوانی ندارد” کذب محض است

رئیس حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد با تکذیب خواندن خبر منتشر شده به نقل از وی در رسانه های مکتوب ملی و محلی این استان ، اظهارداشت: متاسفانه برغم اینکه ما خبرنگار این خبرگزاری را در نشست دعوت نکرده بودیم و خودشان آمدند اقدام به انتشار خبری به نقل از ما نموده که کاملا کذب و تصورات ذهنی خودشان بوده است.
13910527000529_PhotoA
 به گزارش سایت استان، رضا پارسیان نژاد گفت: نشستی فرزندان شهدای معظم شاهد در کهگیلویه و بویراحمد با نماینده ولی فقیه و مردم استان در مجلس خبرگان رهبری داشتند که ما همانند برخی از سخنرانان مطالبی را بیان کردیم.
وی با تشریح سخنان خود و برخی از سخنرانان آن نشست ، خاطرنشان کرد: متاسفانه خبرنگار یک خبرگزاری رسمی کشوری خبری را از این نشست به نقل قول از اینجانب منتشر که نگرانی های فراوانی را برای ما و سایر عزیزان خانواده های شهدا که در آن نشست حضور داشتند بوجود آورده است.
رئیس حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد افزود: اینطوری که آقایان نوشته اند اصلا درست نیست و فیلم آن نشست موجود می باشد که من بعنوان یکی از سخنرانان چنین چیزی را نگفته ام.
 وی تاکید کرد سخنان من در نشست با نماینده ولی فقیه و مردم کهگیلویه و بویراحمد در مجلس خبرگان رهبری از سوی خبرگزاری ” فارس ” تحریف شده و من آن خبر را تکذیب می کنم.
پارسیان نژاد گفت: متاسفانه رسانه مذکور با شیطنت خبر ما را تحریف نموده اگرچه ممکن است در نشست های خصوصی مطالبی نیز باین شود اما یک رسانه نمی بایست سخنان را اینگونه تحریف نماید.
منبع: عصر دنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد