تاریخ درج خبر : 1392/09/03
کد خبر : ۱۴۳۰۳۰
+ تغییر اندازه نوشته -

نقش بی‌بدیل شبکه استانی دنا در پشتیبانی از ماموریت‌های پلیس

    سایت مردم: مدیر کل صدا و سیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد گفت: امنیت پایدار ثبات جامعه را در پی دارد و امنیت حاصل در جامعه مدیون تلاش نیروهای نظامی و انتظامی است.

 دکتر یوسف افشارنیا در جلسه دیدار با  فرمانده انتظامی کهگیلویه وبویراحمد با تبریک فته بسیج اظهار داشت: بسیجیان در طول 8 سال دفاع مقدس در راه دفاع از کیان ایران اسلامی جان خود را در طبخ اخلاص گذاشتند و عزت و پایمردی در تمام میادین برای کشور به ارمغان آوردند.

 سرهنگ غلامعباس غلام‌زاده  در جلسه دیدار با مدیر کل مرکز و جمعی از پرسنل این مرکز ، وفاق ، همدلی و نزدیکی پلیس و رسانه ها و رسانه ملی را پشتوانه بسیار محکمی برای ماموریت های سنگین پلیس دانست و خاطر نشان کرد : در نظام جمهوری اسلامی، رضایتمندی مردم یک اصل بنیادین در ناجا و سایر دستگاه‌ها بوده و باید در تمامی فعالیت‌ها به رعایت حقوق آنان توجه ویژه شود.

 فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد بر اهمیت رسانه جهت ایجاد نگرش برای مشارکت در تامین امنیت اجتماعی تاکید کرد و گفت: پلیس در تمامی زمینه‌ها آمادگی همکاری با صداو سیمای استان را دارد.

 غلامزاده ، با اشاره به نقش ارزنده اطلاع رسانی شفاف به مردم در ایجاد و حفظ امنیت مطلوب، آموزش همگانی از طریق رسانه ها به ویژه صدا و سیما را در آگاهی بخشی به جامعه و پیشگیری از جرائم و حوادث، تعیین کننده دانست.

 در این جلسه از اقدامات صدا و سیمای استان در خصوص انعکاس اخبار نیروی انتظامی، تهیه و پخش گزارشهای نیروی انتظامی در هفته نیروی انتظامی، انعکاس نظرات مردمی از تعدادی فعالان این مرکز به دلیل پوشش رسانه‌ای مطلوب با اهدائ لوح از آنان تقدیرشد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد