تاریخ درج خبر : 1392/09/05
کد خبر : ۱۴۴۴۵۳
+ تغییر اندازه نوشته -

منطقیان: نباید خارج از اخلاق و وحدت حرفی زد

مجیدی را بهرام تاجگردون آورد

محمود منطقیان با بیان اینکه مطلب منتشر شده در برخی سایتهای استانی از ابتدا تا انتهایش صحت ندارد، در پاسخ به این سئوال که آیا حضرتعالی با آقای مجید همراه بودید؟، اظهارکرد: آقای بهرام تاجگردون، آقای مجیدی را برای حضور در صحنه انتخابات مجلس خبرگان آن دوره آورد و بنده هیچ شناختی از ایشان نداشتم و چونکه آن وقت پشت سر آقای تاجگردون بودیم به محل سخنرانی آقای مجیدی رفتیم و سخنان او را شنیدیم.

بدون انگیزه های سیاسی با آقای محسن رضایی دیدار کردم

این فعال سیاسی اصلاح طلب شهرستان کهگیلویه با اشاره به اینکه در گذشته  و حال هیچ ارتباطی با آقای مجیدی نداشتم وانتساب وی به من صحت ندارد، در خصوص حضور آقای محسن رضایی در خانه خود، گفت: همراهی آقای محسن رضایی در انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری توسط من کذب محض است. قبل از ثبت نام کاندیداهای ریاست جمهوری برخی از دوستان آقای رضایی با بنده تماس گرفتند و خواهش کردند که ایشان قصد دارند به منزل بنده بیایند که من در جواب آنها گفتم؛ مهمان حبیب خداست.

محمودمنطقیان اضافه کرد: آقای محسن رضایی از سرداران دوران دفاع مقدس است که با توجه به سنت الهی و امر حسنه مهمان نوازی بنده وی را پذیرفتم و هیچ انگیزه سیاسی از این مسئله نداشتم.

وی تصریح کرد: آقای رضایی خودشان بیان کردند که به قصد رأی نیامده ام.

amozshvprvrsh-72

کمک مالی موحد به من در انتخابات گذشته ادعای باطل است

کارشناس مسائل سیاسی شهرستان کهگیلویه در پاسخ به سئوالی مبنی بر اینکه آیا آقای موحد به حضرتعالی در انتخابات کمک مالی کرد یا خیر؟، اظهارکرد:  کسانی که همچنین ادعای کردند به ندای وجدانشان رجوع کنند، این سخن از اساس دروغ است. بنده رقیب اصلی آقای موحد در انتخابات دوره های گذشته بودم و در هر دوره ایشان رأی اول را کسب می کردند و بنده نفر دوم می شدم. آیا  آدم عاقل رقیب اصلی خودش را ساپورت مالی می‌کند؟

محمود منطقیان  ادامه داد: با توجه به اینکه بنده رقیب جدی آقای موحد در انتخابات دوره های گذشته بودم، در همچنین موقعیتی کسی به رقیب خودش کمک مالی نمی کند، بلکه سعی در ریزش آراء رقیبش می کند نه حمایت از او.

وی تصریح کرد: هر فردی برای این ادعای باطل، دلیل کوچکی نیز ارائه دهد، جایزه بزرگی به او خواهم داد.

منطقیان افزود:  مطاع دنیا برای این حقیر ارزشی ندارد، هیچ کار خلافی کسی از من سراغ ندارد و بر اساس فکر و اندیشه ام عمل می کنم. اندیشه رقیبانم را محترمانه قبول ندارم.

عملکرد آقای لاهوتی در مخالفت با رستاد به نفع رقیب اصولگرا تمام شد

وی در بخش دیگری از سخنان خود به دلایل حمایتش از آقای رستاد پرداخت و اظهارداشت:  آقای رستاد فردی اصلاح طلب و از طایفه محترم ایل دشمن زیاری است که قبل از رد صلاحیت‌ها آرای خوبی برای ایشان جمع آوری شد که متاسفانه با وجود اینکه ایشان فردی اصلاح طلب بود آقای لاهوتی و دوستان ایشان ساز مخالف زدند.

روانگرد فرماندار پاکدامن بود/ خوشحالم که از همچنین فردی حمایت کردم

این فعال سیاسی شهرستان کهگیلویه با اشاره به حمایت‌هایش از آقای روانگرد فرماندار اسبق کهگیلویه، افزود: وی فردی  صالح، مدیر، توانمند، پاکدامن در مسائل اخلاقی و مالی و با احساس مسئولیت که تمام هم و غمش رفع مشکلات مردم بود و بنده خوشحالم که از همچنین فردی حمایت کردم و می کنم.

محمود منطقیان تمام تلاش های روانگرد را برای خدمت به مردم دانست و افزود: او فردی متدین، پاکدست و همه شاخص‌های یک انسان خوب در وجودش جمع است و مردم کهگیلویه هنوز از عملکرد آقای روانگرد رضایت دارند از این جهت خوشحالم که از یک انسان خوب  بدون در نظر گرفتن مسائل سیاسی قدردانی و حمایت کردم.

منطقیان یادآور شد: روانگرد در رفتارهایش با مردم رنگ و بوی سیاسی وجود نداشت و فارغ از جبهه های سیاسی اصولگرا و اصلاح طلب خدمت می کرد.

برای خبره دسته گل نفرستادم

وی با رد اینکه هیچ گاه برای آقای خبره بعد از انتصابش در مسئولیت آموزش و پرورش کهگیلویه دسته گل نبرده است، اظهارکرد: سلیقه سیاسی من با خبره متفاوت است ولی به لحاظ تدین و پاکدامنی فردی مورد احترام است. در آن زمان با ایشان نه دیدار کردم نه دسته گلی فرستادم.

تفکر اصلاح طلبی اولویت انتخاب مدیران باشد

منطقیان در ادامه به چینش مدیریت‌ها در شهرستان کهگیلویه  گریزی زد و افزود: هر فردی که تفکر اصلاح طلبی، پایبند به این جریان سیاسی، خوشنام، توانمند و با احساس مسئولیت باشد می تواند به عنوان مدیر معرفی شود.

وی با بیان اینکه تا کنون تصمیمی برای انتصاب مدیران گرفته نشده، اضافه کرد: هیچ‌گاه با انسان های شایسته مخالفت نمی‌کنم، برای انتخاب مدیریت‌ها معیارهای همانند پاکدامنی به لحاظ اخلاقی و مالی و احساس مسئولیت اصل است.

محمود منطقیان تاکیدکرد:  علاوه بر معیارهای بالا پی گیری سیاست های دولت تدبیر و امید  باید سرلوحه مدیران دولت یازدهم باشد.

وی با بیان اینکه در بین اصولگرایان مدیران خوبی است، افزود: از اصولگرایانی که شاخص های ذکر شده را دارد  و می توانند با سیاست های دولت اعتدال همراه شوند در مدیریت ها استفاده شود.

اصلاح طلبان کهگیلویه انتخابات را تحریم نکردند

این فعال سیاسی اصلاح طلب کهگیلویه بیان کرد: اصلاح طلبان کهگیلویه انتخابات را تحریم نکردند و به دلیل اینکه کاندیدای مدنظرشان در صحنه انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی حضور نداشتند به سلیقه شخصی شان هر کدام به فرد مورد نظرش رأی دادند.

به مجید باقریان رأی دادم

محمود منطقیان افزود: خود من به مجیدباقریان که از اصلاح طلبان است به صورت آشکار رأی دادم و سایر دوستان به ناچار نه از روی عقیده، رأی به سایر کاندیداهای تائید صلاحیت دادند که مسئولیت‌شان بر عهده من نیست.

فایل صوتی و تصویری صحبت های من در حمایت از آقای روحانی موجود است

وی همچنین به انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری گریزی زد و تصریح کرد: همزمان با سراسر استان ستادی برای آقای روحانی در شهرستان کهگیلویه برپا کردیم که در یک مراسم با شکوه بنده در حمایت از آقای روحانی بطور قاطعانه  از دیدگاه‌ها و سیاست‌های ایشان دفاع کردم.

محمود منطقیان گفت: فایل صوتی و تصویری صحبت‌های من در آن مراسم موجود است. آقای میرمحمدی و صدوقی و سایر دوستان نیز حضور داشتند.

وی افزود: در آن زمان از آقای تاجگردون و شجاع پوریان برای سخنرانی دعوت کردیم که متاسفانه آقایان به دلیل فشار کاری نتوانستند برای ایراد سخنرانی بیایند و بنده مطالبی را در دفاع از تفکر اعتدال و پرهیز از افراط و سیاست ها و برنامه های آقای روحانی بیان کردم.

اتاق فکر استان حرکت مثبت و خوبی است

فعال سیاسی اصلاح طلب شهرستان کهگیلویه در دفاع از اتاق فکر استان گفت: حرکت مثبت و خوبی است، ابتکار آقای استاندار می باشد و برای همدلی و اتحاد همه نیروهای سیاسی گام خوبی برداشته شد.

وی به دلیل حضور در اتاق فکر استان اشاره کرد و افزود: از بنده به عنوان یک صاحب نظر برای حضور در این اتاق فکر دعوت کردند.

نباید خارج از اخلاق و وحدت حرفی زد

منطقیان در پایان به کسانی که مطالب خلاف واقع می نویسند، توصیه کرد: لحظه ای با وجدانشان خلوت کنند  تا در درج و بیان مطالب از دایره اخلاق خارج نشوند.

وی با اشاره به اینکه مطالب اخیر به جهت مخدوش کردن چهره بنده بود، افزود: نباید خارج از اخلاق و وحدت حرفی زد.

منبع: آبشار نیوز

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • ب یاسوج گفت:

  رستاد مر د عمل

 • بهمئی معلم گفت:

  باسلام محضر مبارک جناب آقای منطقیان
  خواستم بدونم چرا باید دلشاد فرماندار بهمئی بشه فردا گله نکنید چرا بزرگواری قبول میشه چون عملکرد شما سردمداران اصلاحات باعث چنین ننگی میشه آقای دلشاد با بزرگواری و دوستانش شام میخوره وامضای استاندار اصلاحات را پای ابلاغش داره ننگ برما که به شما دلخوش کردیم وننگ برشما که مثل کبک سرتون رازیر برف کردین

 • علی گفت:

  در جواب آقا حسن: اگر آقای لاهوتی همچین تفکری داشتند که در انتخابات( 82) 10 رای به رای های ایشان اضافه نمی شد.و همچنین در انتخابات 86 با عدم حضور موحد در این حوزه انتخابی، همگان متوجه و اذعان داشتند رشد بسیار فراوان رای های لاهوتی و پیروزی قطعی ایشان را در این دوره که رد صلاحیت شدند.
  -شما به سوال ها و یا این نظرات جواب قانع کننده بدهید نه اینکه تهمت بزنید یا تفتیش کنید.همانگونه که ایشان جایی دیگر در مورد لاهوتی حرف های زیادی زد که بنده در حد اطلاعاتم و مستند به ایشان جواب دادم .
  -و این شخص که کامنت گذاشته به این اسم را همراستا با نظریات شما و مثل شما می دانم چون ماهیت کلام شما یک هدف را پیگیری می نمایید و آن تخریب هر دو شخص است و به قول خودتان گزینه سوم(مگر رستاد تنها گزینه 86 نبود پس چه شد چند رای آورد؟) یا اصلا بفرمایید این گزینه سوم کیست؟
  -اصلا فرض را بگذارید در مورد یک جریان تاریخی بحث می کنید که نیاز به وا شکافی دارد و اثبات محق بودن کدامیک بر دیگری. یا اصلا فرض بر انتخابات و مقایسه دو کاندیدا که در صحنه اند و شمایی که ادعای اصلاحاتی دارید ملزم به انتخاب یک شخص، شاید دوباره اینان آمدند آیا نبایدیک گزینه را انتخاب کرد و تبلیغ، فارغ از مسابل قومی قبیله ای
  – در جواب شما و تهمت هایی که به لاهوتی زدید اگر منصف باشید شعر سر در دفتر ایشان را به شما تقدیم می کنم
  -هر که خواهد گو بیا و هر چه خواهد گو بگو
  -کبر و ناز و حاجب و دربان بدین درگاه نیست

 • حسن گفت:

  در جواب دوست ساکت- کاملا” مشخص است که شما یا خود آقای ……. هستید . یا از بستگانش چون حرفهای شما رنگ بوی حرفهای آقای ………. را داراد با همان عقدها و تعصب های مغرضانه که در گروه اصلاحات غیر از خودش هیکس را نمیبیند. وافکارش را وحی منزل .شما اینرا قبول دارید اگر کسی به آقای ل…….رای نداد . همواره دشمن او خواهد بود وهرموقعه که دارای موقعیتی شد ضربه باو خواهد زد . بنده طرفدار منطقیان نیستم . چون آقای ……..و……هر دو به اصلاحات خیانت کردند . وهفتاد هزار رای اصلاحاتیان را نابود کردند . ما اکنون میگوییم که نه آقای منطقیان ونه لاهوتی وباید اصلاحاتیان روی فرد دیگر سرمایه گذاری کنند. شما تعهد میدهید . دوست ساکت که اگر آقای ……. نماینده مردم شد . انتقام از تمام مخالفینش نگیرد . بنده از نزدیکا آقایون منطقیان ولاهوتی هستم که در تما م مسائل سیاسی با آنها بودم وافکا ر وروحیاتشان را میدانم. …….ساده و ………….مغرض اینها نمیتوانند سردمدار اصلاحات در شهرستان باشند.وهمین دونفر بودند که از ……….چهرهای شکست ناپذ یر ساختند واورا سناتور نامیدند . باآن دوران طلایی و سازندگی که ایشان دنبال منافع خودش بود وتنها مسئولیتی که نداشت وکالت مردم بود . آیا مسئول این خیانت ………………………

 • سيدروشنگر گفت:

  اقای منطقیان عزیز باید از نیروهایت از قبیل ……… ……………………………………………که پشت پا به ارمان های اصلاح طلبی زدنداعلام انفصال وجدایی کنی وبه جایش به صدوقی ها ودکتر کریمی ها و طاهری ها ورستادهاورضاتوفیقی ها وطوایف اصیل ازقبیل سادات سیدمحمید تا طیبی ها از طاس احمدی ها تا حونه ی اقا از اولاد میرزاعلی تادشمن زیاری انهم اشخاصی که ثابت بر عهد خود با اصلاحات ماندنداهمیت بهی تاشاید بتوان لغزشهایت را بخشید.خیلی تشکر دارم از اقای ارام به خاطر سایت خوبش

 • مسعودي گفت:

  آقایان منطقیان و لاهوتی عزیز.
  دوران سیاسی شما تمام شده است.
  بیایید به دیگر نیروهایتان که زیر سایه سنگین شما سوختند و استعدادهایشان به هدر رفت میدان بدهید.آقایان صدوقی و دارا کریمی نژاد ،مهندس طاهری کرامت کریمی چرا نباید مثل خیلی از نیروهای ضعیف اصولگرا پلکان ترقی را طی کنند.طایفه گرایی و گروه گرایی تا کی؟ نیروها دارند میسوزند.فکری کنید.

  • عزيز.ع گفت:

   ضمن تایید نظر مسعودی.متاسفانه آقای …… از خودش تابویی ساخته که کسی جرات نکنه درباره اش حتی کوچکترین انتقادی داشته باشه. و از طرفی آقای ……. با مقدس و پاک جلوه دادن خودش نیز از خودش یک قدیس ساخته و این موضوع در اعماق وجود مردم رسوخ کرده و تا سالیان سال ادامه داشته!
   پیشنهاد من تشکیل شورایی است برای رهبری جریان که این دو توش نقشی نداشته باشند کلاً.
   کرامت کریمی حاج آقا صدوقی دارا کریمی نژاد مهندس طاهری گزینه های خوبی برای این کار هستند.هر چند کارشکنی های ….. و شاید هم …….. غیر قابل انکاره چون این دو دوست دارند همچنان در قدرت باشند.

  • رضا گفت:

   آقای مسعودی این آقایانی که لیست کردی که مثلا جای لاهوتی و منطقیان را بگیرند در ادوار گذشته شورای شهر مجموعا چند رای آوردند؟ضمنا اگر این دو نفر را به خوبی بشناسی بهتر میدونی اکثر آراء اینها(مخصوصا اقای …..) حاصل شخصیت کاریزمای ایشان ومراوده ها وارتباطات ایشان است.آیا ارتباط همه این افراد با جامعه روی هم به اندازه ثلث لاهوتی یا منطقیان میشود؟ب

 • طاس احمدي گفت:

  اقای استاندار لطفا دیگر از اقای ………. مشاوره نگیر چون در طی این سال ها اقدامات خوبی برای وحدت اصلاح طلبان انجام ندادند

 • علی گفت:

  با احترام و منتظر پاسخ از آفای منطقیان:پیشاپیش شرمنده شاید جایی ناخواسته بی ادبی به ساحت هر یک از عزیزان بشود ببخشایند”
  ۱- آیا تمامی لیدرهای اصلی لاهوتی(فکری و جناحی) و برادر لاهوتی برای آقای رستاد سخنرانی و فعالیت نکردند؟
  ۲-آیا اصلا لاهوتی پذیرفته بود معرفی ایشان را که شما الان از ایشان اسم می آورید که مقصر است؟
  ۳-آیا اگر قصد معرفی نفر سوم بود از قبل به هر شکل نباید بر روی یک گزینه مصالحه می شد؟
  ۴-آیا شما تجربه انتخابات (محقق-موحد) را نداشتید یا ریاست جمهوری 84،آیا ساده انگاری و عدم سیاست مداری و اشتباه استراتژیک نبود،انتطار از این دولت و مسولینش داشتن، وقتی که شما و لاهوتی را با آن پشتوانه ی مردمی تان رد می کنند امکان پذیرفتن کوچک تر از شماها را می دهند؟یا اصلا سیاست مداری و واقع گرایی پشت این انتخاب بود؟ آیا به سرشکستگی مردم و یا عدم کنترل مردم در مواجه با نتایج انتخابات را پیش بینی کردید ؟
  تمام موارد بالا را آیا لاهوتی متذکر نشده بود و جواب شما چه بود؟
  ۵-آیا شما از جلسه شبی که رد صلاحیت را اعلام کردند در منزل لاهوتی خبر ندارید؟؟؟؟ که تمام لیدرهای اصلی طیف لاهوتی(………………………………………………………………………………….) به زور و فشار جلسه ای جهت جویا شدن نظر لاهوتی گرفتند هر چند تمام این موارد پیش بینی شده بود و از 2ماه قبل لاهوتی نظرش را برای تمام احتمالات داده بود گذاشتند آن هم در ساعتی که تازه وزارت کشور و شورای نگهبان بعد از آن همه مدت و فشار نظرشان را اعلام کردند، که ایشان گفتند من از روز اول نپذیرفتم شما ها هم نپذیرفتید و ایشان را اصیل اصلاح طلب نمی دانم… و در پایان جلسه تقریبا ۹۰ درصد آنها گفتند ما برای رستاد فعالیت می کنیم و تعدادی ۲یا ۳ نفری هم اعلام سکوت و لاهوتی هم گفت میل خودتان است موضع من سکوت است و بیانیه می دهم و رستاد ۱۰۰ هزار رای هم بیاورد قبول اعلام نمی شود(با عبرت از انتخابات محقق-موحد) و بارها گفت ایشان رای هم نمی آورد زیرا مردم حرف ما را گوش نمی گیرند و فردا می گویند لاهوتی-منطقیان رو هم ۳۰ هزار رای داشتند.
  ۶- آیا اینها در ستاد و بخش های مختلف سخنرانی و فعالیت نکردند؟
  ۷-آیا اینها به اسم لاهوتی فعالیت نکردند و با اسم ایشان شناخته و گره نخورده بودند در این سالیان؟
  ۸-شما که از اخلاق و ادب و صداقت گفتید کاش حداقل برادر لاهوتی را به خاطر جایگاه شخصی و مدیریتیش محترم می شماردید،به خاطر همان دست های گره کرده سه نفره تان”لاهوتی-رستاد-منطقیان و شعارها در استادیوم یا حداقل به احترام برادر دیگر لاهوتی که ی…………………………………………………… که در دید عموم باشد و پیامک های گسترده تبلیغاتی با مضمون ائتلاف لاهوتی-منطقیان،یا حداقل به احترام آن ها و قطع رابطه ی یک ساله ی لاهوتی با برادرانش بعد از سخنرانی و فعالیت های آنان برای رستاد، تنها به دلیل اینکه گفت شما آزادید ولی وقتی من بیانیه عدم حمایت دادم شما هم جایگاه حقیقی دارید هم حقوقی پس انتطار من فقط رای دادنتان به رستاد بود نه این همه فعالیت که در کوی و برزن تهمت دورویی و معامله گری و … به بنده زده نشود.آیا اینها بی اخلاقی نیست و دور از واقعیت حرف زدن نیست؟
  ۹-آیا اخلاقی و انسانی و یا حداقل سیاسی است که انتطار حمایت لاهوتی را داشتید در حالی که بارها قبل از انتخابات روی نفر سوم صحبت شد و ایشان رستاد را نپذیرفتند و دلایل ذکر شده در بالا را بارها گفتند یا حداقل گزینه ایشان کس دیگری بود البته به نظرم؟
  ۱۰-آیا اصلاح طلبان بعد از انتخابات ۸۸ مجلس را تحریم نکردند و یا حداقل ثبت نام نکردند؟می شود بفرمایید اگر تحریم نبود شما که می دانستید و لاهوتی بارها اعلام کرد ثبت نام نمی نمایم در این دوره(90)پس چرا ثبت نام نکردید؟اگر هم سیاست اصلاح طلبان تحریم یا سکوت بود پس چرا از باقریان حمایت کردید در عین حالی که لیدرهای منسوب و یا اصیل اصلاح طلب هر دو طیف، به سمت موحد-بزرگواری رفتند؟
  ۱۱-آیا رفتن کاندیدایی آن هم در جریان روزهای آخر انتخابات به خانه ی کسی مگر جز استفاده و شانتاژ خبری و بهره برداری سیاسی دلیلی دارد؟ شما که خودتان سه دور کاندیدا بودید و آشنا به این مسایل؟
  ۱۲-آقای ر………… را آیا به این دلیل حمایت و مورد لطف قرار ندادید که شورای نگهبان بارها گفتند لاهوتی مشکلی ندارد و دلیلی برای رد ایشان نداریم ولی آقای منطقیان را تایید نمی نماییم(به دلیل شب نامه و طومار های اطرافیان و نزدیکان -ب) و در جلسات شورای ت…. و در جهت خواسته ی رقیب محترم اصولگرا نامه به مقامات می نوشت مبنی بر این که یا لاهوتی -منطقیان با هم تایید یا هر دو رد شوند؟و می دانست که امیدی به تایید شما نیست پس فرماندار بهانه اش را احتمال …….ذکر می کرند و چه بهانه ای بهتر از دور قبل(82) و ترساندن و حساسیت مسولین………… از این احتمال اغتشاش،و استاندار وقت و شورای……………………………………………….
  ۱۳-کمک مالی به ستادتان را چند نفر از دوستانتان و نزدیکان ……..ذکر می کردند،کسانی که زمانی ریس ستادت بودند.
  ۱۴-آیا شما هیج وقت به ستاد رضایی در کمربندی تشریف بردید یا نه؟
  ۱۵-شما چطور پذیرفتید برای کسی که نمی شناسید در ………..سخنرانی نمایید؟و طلب کار آقای لاهوتی باشید؟
  ۱۵-شما و لاهوتی و تاجگردون هر کدام چه سهمی در پاکسازی تعداد زیادی از ………… دارید که با بعضی هایش در ارتباطید؟

 • دوست ساکت لاهوتی ومنطقیان گفت:

  قسمتی از صحبت ها وموضع گیریهای اخیر شما را بعنوان کسی که سالها ادعای رهبری بخشی عظیمی از جریان اصلاح طلبان حوزه شهرستان های گهگیلویه ,بهمئی چرام,ولنده را تداعی میکند شرم اور میدانم .
  شما که سالها رای ما را به عنوان یک اصلاح طلب از ان خود کردید به چه حقی ندانسته پشت تریبونی که ابتدا ….. سخنرانی کردند رفته واعلام حمایت قاطع خود را از اقای مجیدی اعلام واز مردم خواستید که به ایشون رای دهند وواقعیتش اینست که شما تنها انجا نرفتید بلکه از قبل کلیه هماهنگی ها جهت سخنرانی در استادیوم با شما بود .
  جا داشت که با صداقت با مردم حرف میزدید .حتی خود من یکی از کسانی بودم که در منزل شما شب قبل از سخنرانی اقای مجیدی بودم وشما چندین بار با اقای تا…. تماس داشتیدواما در مورد اقای رضایی .اینکه اقای رضایی امدند منزل شما هرچند با هماهنگی امدند واز قبل شما چند نفر از دوستانت را دعوت کردی به منزل وچند نفر هم با اقای رضایی امدند درست ولی مسجد رفتن ودرسخنرانی ایشان شرکت کردن چی .حتما مثل سخنرانی اقای مجیدی که رفته بودید گوش کنید وایشان را نمیشناختید این بار اقایان مهندس ط… وک… .. د… شما را اجبار کردند که این کار را بکنید .از اینها گذشته جواب نظر سنجی که دوستان برای شما نوشتند روحانی یا عارف وجواب دادید محسن رضایی چه دارید بگویید وحتی طرف فکر کرد که شما شوخی میکنید ومجددا جواب دادید جدی میگم را چگونه تفسیر میکنید.
  من هم مثل شما برای اقای ر… احترام خاصی قائلم ولی احترام قائل شدن برای یک نفر که از نظر سیاسی با شما سنخیتی ندارد فرق میکند که اکنون فرماندار مورد نظر شما اقای ر… واقای و… باشند یعنی در بین دوستان اصلاح طلب شما یکنفر پیدا نبود که شما به اندازه این اقایون برای انها احترام قایل باشید یعنی در بین دوستان اصلاح طلب شما یک نفر نبود که به عنوان شهردار دهدشت معرفی کنید تا اقای ب… واقای ع… ت… را که هردو از نیروهای …. بودند را معرفی کردید .حتما میدانید وقتی که شب اخر در ستاد روحانی انهم با اصرار دوستان فرصت طلب خود سخنرانی کردید سعی داشتید که اقای م… را که در سرفایاب بالارفتن در جایگاه ب… را برای خودشان افتخار میدانستند بالا ببرید .
  لابد یادتون رفت رئیس واعضای ستاد قبلی شما دقیقا در این دو دوره ای که اقای ب… کاندید بودند رئیس واعضای ستاد ایشون بودند .
  شورای مشورتی اقای ب….. برای تعیین مدیران شهرستانی واستانی را هم که میدانید چه کسانی هستند همان هایی هستند که در تمام مراسم فاتحه خوانی شما را همراهی میکنند والبته شما هم یا انها را برای شهرداری معرفی میکنید یا رئیس بازرگانی مورد نظر شما بودند .رئیس دفتر نماینده کنونی ….قبلا بعنوان سخنگوی شما در تمام مجالس ومتینگ ها بودند .
  از موضع گیریهای شما در همین انتخابات شوراهای شهر دهدشت هم نباید بی تفاوت گذشت .از چه کسانی حمایت کردید ودر جواب سیل منتقدین خود عنوان کردید که من مجبور بودم فقط بصورت طایفه ای از اقای ح…. و….حمایت کنم .در مورد رای دادن شما به م… ب… هم جای شک وتردید هست من خود شخصا سوال کردم نظرتون چنین نبود .شما حتما میدانید که دور اول اقای م….ب… از اقای بزرگواری وهدایت خواه حمایت کردند حتی در لیکک برای ایشان ستاد زدند وسخنرانی کردند تازه اگر ایشان اصلاح طلب بودند چرا از دوستان خود نخواستید که به ایشان رای دهند چرا در توجیه اینکه همه دوستان شما به اقای حبیب وبزرگواری رای دادند گفتید به دلیل اینکه نیروی اصلاخ طلبی نبود من همه را در اختیار خود گذاشتم تا هرکس خود بخواهند رای دهند.
  راستی در شرایط کنونی برای معرفی مدیران به اقای استاندار که شما مورد وثوق ایشان هستید با چه کسانی مشورت میکنید برای اطاق فکر اقای استاندار از چه کسانی دعوت کردید .فکر میکنید دیگران هیچی را نمیفهمند .نه اقای منطقیان دیگر گذشت که شما از صداقت دوستانتان سواستفاده بکنید لطفا به خود ایید وچهره واقعی وافکار واقعی خود را نشان دهید

 • ارش گفت:

  شب اخر اومدی ستاد انهم به اجبار اقای دکتر باقری بنده اطلاع کامل دارم

 • ناشناس گفت:

  خدا ن ایخواسم تا یه دف ای آیم یه گپ تازه ای زیه

 • داربام گفت:

  درود بر استاد منطقیان محبوب و دوست داشتنی

پربازديد