تاریخ درج خبر : 1392/09/06
کد خبر : ۱۴۴۸۷۳
+ تغییر اندازه نوشته -

پیروزی دیپلماتیک حاصل انسجام ملی بود

سایت استان: مدیر مسئول نشریه محلی ندای ایل در گفتگو با سایت استان به موضوع گفتمان و دیپلماسی دولت یازدهم در مواجهه با حل موضوعات مهمی مثل پرونده هسته ای و کاهش تحریم‌ها و برنامه حذف تحریم کشور اشاره کرد و گفت: موفقیت و ابتکار عمل دولت در تعامل دیپلماتیک به گونه ای بود که علاوه بر شادی اکثریت ملت رشید ایران و خرسندی رهبری انقلاب، باعث منزوی شدن بدخواهان ایران شده تا حرفی برای ابراز وجود نداشته باشند.

306

 

محمود مومن نسب در ادامه افزود: پیروزی دیپلماتیک ایران حاصل انسجام ملی، نگاه تخصصی و گفتمان محور دولت در قالب چینش کارشناسی تیم مجرب و توانمند مذاکره کننده هسته ای بود.

وی اظهار داشت: یقینا در پرتو تداوم وحدت ملی بوجود آمده، این توفیق و حماسه سیاسی خواهد توانست بستر مناسب برای فعالیت های اقتصادی ایجاد کند و کشور را از موانع و سدهایی که بر سر راه آنها گذاشته شده خلاص کند

این فعال فرهنگی اضافه نمود: دیدگاه بنده به منزله این نیست که با برداشته شدن تحریم‌ها همه مشکلات حل می‌شود، بلکه باید در سایه این موفقیت ضمن توسل به منابع داخلی بتوان از این منابع بهترین استفاده را برد. این فعال فرهنگی اجتماعی در پایان گفت: امید است نتیجه این گفتمان و حماسه مورد پسند اکثریت در سال حماسه سیاسی مورد توافق همگان و منجر به آغاز حماسه اقتصادی و رونق دوباره فعالیت‌ها و رشد سرمایه‌گذاری های داخلی و خارجی برای ایجاد اشتغال پایدار در کشور ‌شود.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • مفتح گفت:

    ممنون از شما

  • داوود گفت:

    باسلام
    ضمن تشکر از آقای مومن نسب-هر چند بیشتر مشکلات امروز جامعه بخاطر تحریمهای ظالمانه غرب است ولی باید توجه داشت عدم نظارت و توجه به پتانسیل داخلی عامل تشدید این فشارهاست.

پربازديد