تاریخ درج خبر : 1392/09/06
کد خبر : ۱۴۴۸۹۸
+ تغییر اندازه نوشته -

تشکر کارکنان میراث فرهنگی استان از انتصاب محمود باقری

سایت استان: کارکنان اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان با ارسال نامه ای، از انتصاب آقای محمود باقری به عنوان مدیر کل این مجموعه تشکر کردند.
متن پیام در پی می آید:
بسمه تعالی

با سلام بر خاتم الرسل والنبیین حامل وحی و منجی ابناء بشر بر پهنه زمان و زمین حضرت محمد (ص) با عرض ادب و احترام مخصوص و ادعیه خیر و مسئلت رحمت واسعه حی سبحان بر روح بلند عبدصالح و فانوس فاهم عصر امام راحل بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران از پس قرون و اعصار انتظار توام با جهل و جمود و جفا که شنیدیم و دیدیم و درود و تمنای سلامت و تداوم عزت رهبر معظم و اندیشمند انقلاب حضرت آیت الله العظمی خامنه ای مدظله العالی از درگاه پروردگار و سلام و درود بر وزیر محترم امور خارجه دکتر محمد جواد ظریف که با درایت و کفایت و مدیریت بی نظیر پیروزی بزرگی را پس از 35 سال بی اعتمادی و تصمیمات ظالمانه آمریکا و غرب ملت ایران را شادمان کرد و کارنامه دولت یازدهم را در تاریخ این انقلاب به ثبت رساند . و همچنین امید موفقیت راهبردی برای شخص جناب آقای دکتر حسن روحانی منتخب متأمل مردم و کابینه و اعوان و انصارش در اصلاح امور و رفع تنگناها و معضلاتی که بر اثر اعداء خارجی و سطحی نگری برخی احباب داخلی شور بختانه پیش آمده دامن مردم را گرفته ، آثار سوء و آسیب رسانی میدانی و روانی آن به وضوح محسوس و ملموس است و البته انکار آن و پاک کردن صورت مسئله هم راه حل مسئله نیست و اکنون فرصتی پیش آمده که باید کاری کرد که مقبول خدا و مردم افتد .

اما بعد ، قبل از هر چیز انتخاب شایسته بهترین چهره علمی و عملی و مذهبی شما دکتر محمد علی نجفی رجل آزمون و شایسته ی کشوری را به سمت معاون رییس جمهور و ریاست سازمان میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری کشور به اعضاء و پرسنل آن نهاد فرهنگی و حساس تبریک گفته و چنین گزینه هایی را برای اصلاح امور که امروز دیگر یک ضرورت تاریخی و غیره قابل اجتناب است برای کلیت میهن اسلامی آرزومند بود و هم انتصاب ها و انتخاب های مدیریتی در سطح این استان حساس اما پیچیده مستلزم رعایت ها و ملاحظات خاص خود را تا همین جا که صورت عمل یافته بدیده تأیید و تحسین نگریست انشاء الله ، سالی که نکوست از بهارش پیداست .

از باب (العاقل یکفیه الاشاره) عرض میکنیم که در جامعه ای که همه کس یکدیگر را میشناسند و ساده انگارانه همه کس هم همه چیز میخواهد البته کار سهل و ساده نیست و ملاحظه همه جوانب و عواقب کار بسیار لازم بلکه واجب است.

جناب آقای دکتر نجفی انتصاب شایسته و بموقع جناب آقای مهندس محمود باقری به عنوان مدیرکل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان کهگیلویه و بویراحمد که ایشان از خانواده ای درستکار ، خدمتگزار و عمل گرا هستند و شخص او در گذشته در هر جایگاه خدمتی حضور داشتند فردی مفید ، موثر و مردم دار و معتقد به خدمت توام با صداقت بوده اند به فال نیک گرفته و از این حسن انتصاب حضرتعالی قدردانی و تشکر داریم .

خداوند به ایشان و همه ما فرصت خدمت به مردم مستحق و خوب استان و عبور دادن آنها از گرفتاری ها ، دلتنگی ها و مشکلات پیش روی مدد و یاری فرماید انشاالله.

با احترام همکاران شما در اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان کهگیلویه و بویراحمد

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • میراث فرهنگی گفت:

  دکتر مچکریم

 • گردشگری گفت:

  با سلام ، اکثر کارکنان اداره کل میراث فرهنگی از این انتصاب رضایت دارند . و به خاطر این انتخاب درست و بجا از جناب آقای دکتر نجفی سپاسگزاریم .

 • کارمند میراث فرهنگی و.... گفت:

  جناب آقای نجفی
  ریاست محترم سازمان میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری
  با سلام و آرزوی توفیق برای همه خدمتگذاران سازمان
  اینجانب و خیلیهای دیگر ضمن احترام به نظر شما از این انتصاب راضی نبوده و به اطلاع میرسانم متن فوق را تنها چند نفر از همکاران ایجانب در اداره کل میراث استان تهیه و انتشار داده اند . علت مخالفت و نارضایتی من از این انتصاب نه مسئله سیاسی است و نه قومی و قبیله ای بلکه مسئله تخصصی است زیرا میراث فرهنگی و صنایع دستی و گردشگری استان ما سالیانی دراز است که گرفتار مدیریتهای فاقد تخصص لازم بوده و این موضوع جز استهلاک و هدر روی نیروها و بودجه ، نتیجه ای نداشته است . استان ما در سه بخش میراث فرهنگی و صنایع دستی و مکانهای گردشگری در نوع خود کم نظیرند ولی متاسفانه عدم اطلاع مدیران غیرمتخصص باعث عقب ماندگی محض این سازمان در استان گردیده است . آقای باقری با داشتن لیسانس عمران و فوق لیسانس جغرافیای گردشگری ، میخواهد چه تحولی بوجود بیاورد ؟
  جناب آقای نجفی ما میفهمیم که انتصاب آقای باقری به سمت مدیرکلی سازمان میراث فرهنگی … استان نتیجه حمایت آقای زارع نماینده بویراحمد در مجلس از وزارت شما در آموزش و پرورش بود . خیلی خوب است که انسان قدر دوستانش را بداند اما حمایت آقای زارع از شما آنقدر ارزش نداشت که یک سازمان و تشکیلات استانی را ، قربانی کنید . به هر جهت هم برای شما و هم برای آقای باقری آرزوی توفیق دارم و امیدوارم که برخلاف نظر من ، میراث فرهنگی … استان ک ب در راه تحول و پیشرفت گام نهاده و با مدیریت جدیدش موفق باشد . انشاء الله

پربازديد