تاریخ درج خبر : 1392/09/06
کد خبر : ۱۴۵۱۹۲
+ تغییر اندازه نوشته -

در پیگیری تحقق خواست مردم تعلل نمی کنیم

سایت استان: سرپرست معاونت سیاسی و امنیتی استانداری در گفتگو با سایت استان اظهار داشت: در ایامی که افتخار خدمت گزاری به مردم شریف استان را دارم ، تلاش خواهم کرد سرباز شایسته‌ای برای مردم، ولایت، نظام و اهداف دولت تدبیر و امید باشم.

فتاح محمدی با بیان اینکه با روی کار آمدن دولت تدبیر و امید نگاه جدیدی در کشور به وجود آمده، افزود: در این نگاه راهبرد اصلی وحدت، عدالت، امنیت و خدمت صادقانه به مردمی خواهد بود که با حضور پر شور خود، حماسه 24 خرداد را رقم زدند.

f.m

وی گفتمان را یکی دیگر از اهداف مهم دولت تدبیر و امید دانست و خاطرنشان کرد: نتیجه پیروزی‌هایی که در روزهای اخیر به ویژه پس از مذاکرات هسته‌ای با کشورهای 1+5 در ژنو حاصل شد در واقع همان نگاه گفتمان محور دولت در سایه فضل و کرامت رهبری فرزانه انقلاب و شهدای هسته ای است.

این مقام مسئول سیاسی و امنیتی استانداری عدالت را مبنای امنیت نامید و تأکید کرد: اگر در جامعه‌ای عدالت حاکم باشد، قطعا امنیت آن جامعه در عرصه های مختلف سیاسی، امنیتی، فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و … با چالش روبرو نخواهد شد.

وی در ادامه فرهنگ را از برنامه ها و مؤلفه‌های بسیار مهم و تاثیر گذار دولت دانست که در شرایط کنونی تاثیر و نقش‌آفرینی به سزایی در عرصه‌های ملی و بین‌المللی ایفا می‌کند.

سرپرست معاونت سیاسی و امنیتی استانداری با اذعان به خواست اکثر بخش های مردمی از مسئولان استانی در سرعت بخشیدن به تحولات اجرایی گفت: در زمانی بسر می‌بریم که انتظار مردم مینی بر سرعت دادن به تحولات در سطوح مدیریتی و اجرایی طبیعی است.

وی افزود: یقینا تلاش خواهیم کرد به لطف خدا در این مسئولیت با استفاده از رهنمود های مقام عظمای ولایت و رهبری، خط مشی دولت تدبیر و امید و نظرات مدیریت استان و بهره‌مندی از نقطه نظرات مردمی در پیگیری تحقق خواست مردم متناسب با وضعیت موجود تعلل نکنیم

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • ااتلل گفت:

    سلام جناب آقای فتاح محمدی بخشداری سرآسیاب با اختلاف پراکنی میان روستاها و باتوجه به نظر شورا در مورد دهیاریها و معرفی دهیار اهمال به خرج داده و با اختلاف و دو دستگی میان افراد روستا اونهارو به جان هم انداخته و دهیارمنتخب شورا را اعلام نمی کند خواهشمند است پیگیری نمایید

  • زاگرس گفت:

    فقط از اقای منطقیان حمایت نکن

  • کلمه گفت:

    کدوم خواست؟شمابه همه قول میدی هیچ کاری هم نمیکنی.خدایی چه نقشی دراستانداری داری؟کارت چیه اونجا؟همه میتونن معاون استاندارباشن ایظوری که شماهستی

پربازديد