تاریخ درج خبر : 1392/09/07
کد خبر : ۱۴۵۲۱۹
+ تغییر اندازه نوشته -

قدردانی مردم سی سخت از اقدامات بهداشتی و درمانی

سایت استان: جمعی از مردم شهر سی سخت با ارسال متنی برای سایت استان، از اقدامات آقای آراسته در مدت کوتاه تصدی مسئولیت شبکه بهداشت و درمان سی سخت تشکر کردند.

behdasht_darman_1
متن نامه در پی می آید:

به نام خدا

من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق
خدا را شاکریم که همزمان با شروع و وزش نسیم اعتدال در کشور و روی کارآمدن دولت تدبیر و امید، ما مردم سی سخت نیز در 100 روز اول خدمت رسانی دولت اعتدال از الطاف این دولت عملگرا بهره مند شدیم.
در این 100 روز با تلاش و پیگیریهای سرپرست جدید شبکه بهداشت و درمان جناب آقای مهندس آراسته و البته همراهی و پشتیبانی مقامات شهرستانی و به خصوص فرماندار محترم گام هایی جهت آسفالت جاده مرکز بهداشتی و درمانی سی سخت که مشکلات زیادی را برای مردم به ویژه در فصول پاییز و زمستان ایجاد می کرد برداشته شده است.
همچنین از خدمات دیگر وی، شبانه روزی کردن آزمایشگاه مرکز بهداشت و درمان سی سخت، حضور متخصص اطفال جهت ویزیت بیماران این مرکز و همچنین پیگیری برای راه اندازی مراکز رادیولوژی در شهرستان دنا بوده است.
همه ما به یاد داریم که گاهاً برای انجام یک آزمایش ساده باید در شرایط سخت بارندگی و بارش برف و باران رنج سفر را به جان می خریدیم و به مرکز استان عزیمت می نمودیم ولی در حال حاضر از انجام بسیاری از این رفت و آمدها بی نیاز شده ایم.
امیدواریم با تلاش و پیگیری های آقای آراسته و همراهی و همکاری مسئولان دانشگاه علوم پزشکی، شاهد حضور پزشکان متخصص بیشتری در این شهرستان باشیم و مشکلات درمانی مردم روز به روز کاهش پیدا کند.
بدینوسیله ما مردم قدرشناس سی سخت، سپاس و قدردانی خود را از فعالیت های مفید و سازنده ایشان در زمان کوتاه تصدی این مسئولیت اعلام می داریم.
جمعی از مردم شهید پرور سی سخت

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • سی سختی گفت:

  باسلام خدمت جناب مهندس آراسته ازحضرتعالی به خاطرزحماتی که برای مسیرترددبه درمانگاه کشیدیدتشکروقدردانی مینماییم همچنین بخاطروضعیت بهتردرمانگاه شهرسی سخت قدردانی مینماییم انشااله خداوندیاورتان باشدتادرکل شهرستان دناشاهدهرچه بهترشدن وضعیت سلامت مردم باشیم

 • جمعی از جوانان سی سخت گفت:

  آقای مدیر سایت جواب من چی شد؛جواب میخوام

 • جمعی از جوانان سی سخت گفت:

  از مدیرت شبکه بهداشت دنا؛خواستارپاسخ هستم؛چه کسانی از شما تشکر کرده اند؛از مدیریت محترم سایت هم خواهشمندم نامه همراه امضای تشکرکنندگان را منتشرکنید؛باتشکر منتظریم ؛

 • سی سخت گفت:

  بخدا پزشکان کارشورای شهربود

 • سی سخت گفت:

  جاده درمانگاه هم آسفالت نیست؛چه آسفالتی که ما نمیبینیم

 • سی سخت گفت:

  کدوم تشکر؛آقای آراسته بیان بین مردم یک نفر از وضعیت کار بهداشت راضی نیست؛نامه تشکرهم کارخودتونه؛مطمئنم؛امکانات بهداشتی سی سخت برابر با ۲۰سال پیش؛حالا بیان ازتون قدردانی بکنن؛شمابیمارستان رو که حق سی سخت بود؛داشتی میبردی پاتاوه حالا بیام ازت قدردانی بکنم؛ضمنا میشه لیستی ازکاراتون توصد روز بدید؛لطفا

 • من گفت:

  پاتاوه خدمت خوبی انجام داده البته اگه بذارن کار بکند

پربازديد