تاریخ درج خبر : 1392/09/07
کد خبر : ۱۴۵۲۳۶
+ تغییر اندازه نوشته -

دکتر محرابی معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی استان شد/گزارش تصویری

سایت استان: دکتر صدرالله محرابی به عنوان معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی استان منصوب شد.
به گزارش سایت استان، آئین تکریم و معارفه معاون آموزشی و معاون پژوهش و فناوری دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد، برگزار شد.
d6

در این آئین دکتر صدراله محرابی به سمت سرپرست معاونت آموزشی و دکتر سید عبدمحمد موسوی به عنوان سرپرست معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه منصوب شدند.
بر پایه این گزارش، در این آئین که در سالن زنده یاد دکتر کنعانی دانشگاه برگزار شد، از خدمات دکتر هیبت اله صادقی و دکتر محمد ذوالعدل در طول مدت دو معاونت آموزشی و پژوهش و فناوری دانشگاه مورد تقدیر شد.
گزارش تصویری از این مراسم:

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • محمد گفت:

  بهتر بود دلتر محرابی به طبابت مشغول می بود چون هم پول بیشتری درمیاورد هم کار ارزنده ای انجام می دهد لطفا یه پزشک بیکار دیگری را در پست معاون انتخاب کنید

 • کارمند دانشگاه گفت:

  سفارش همه ما این است که آقای دکتر چمن حتما حتما برای معاونینش کلاس مدیریت برگزار کند و ازشون امتحان هم بگیرد چون برخی به دیمی عمل کردن هم می گویند مدیریت و الفبای مدیریت را هم بلد نیستند متخصص و پزشک و استاد بودن یک چیز است مدیریت بلد بودن چیز دیگر.

 • امیر گفت:

  درود برحاج زارعی درود براصلاح طلبی درودبرچمن….

 • کارشناس دانشگاه گفت:

  بله همکار کارمند عزیز کسی را نباید بت کرد اما کارهای ارزنده را هم نباید با حسادت و حاشیه روی نادیده گرفت و آسمان و ریسمان به هم ببافیم برای تکذیب حقیقت آشکار- من هم معتقدم کلاس کار دکتر چمن برای دانشگاههای تیپ یک خوب است ما عادت کرده ایم به پرداختن به امور پیش پا افتاده و نمی توانیم ببینیم یک استاد برجسته چه افکار بزرگی و برنامه های عالی در سرش دارد شاید او هم روزی خسته شود و مجبور شود همرنگ جماعت بشود وقتی ببیند حتی معاونینش هم اینکاره نیستند.

 • کارمنذ علوم پزشکی گفت:

  انصافا و اخلاقا نباید از انسانها بت درست کرد. اولا این سبک تودیع و معارفه نظر آقای دکتر چمن نیست زیرا اگر چنین کاری را می خواست انجام دهد لااقل برای اولین معاونی را که به سفارش برداشت و بنظر آقای تاجگردون این معاونت مهم باید سهمش باشد تا حمایتش کند در اتاق خودش که حدودا بیست صندلی داشت این کار را نمی کرد. ثانیا دعوت این مهمانان و تعیین محل تودیع و معارفه ها توسط معاونینی که عزل می شدند و به ….. تکریمش گفتند صورت گرفت و …… دانشگاه هیچ نقشی در دعوت مهمانان نداشت.

  • کارمند بیست سال خدمت دانشگاه گفت:

   همکاران عزیز قبول کنید آقای دکتر چمن صاحب برنامه مدیریتی مشخصی است ما در طول این بیست سال گذشته زیاد رئیس دیدیم مطمئنیم اگر حمایتش کنیم بهترین عملکرد را خواهیم داشت نمی خواهیم بگوییم هیچ ایرادی در کارش نیست مثلا معاون پژوهشی که انتخاب کرده بیشتر حرف آموزش بهداشتی میزنه باید آقای دکتر پژوهش یادش بده و از این مشکلات زیاده خدا صبرش بده.

 • عضو هیات علمی گفت:

  احسنت بر مدیریت قاطع و علمی آقای دکتر چمن من در جلسات تکریم و تودیع از طرح مباحث مدیریتی و انتظارات کارشناسی و عالمانه ایشان خیلی خوشم آمد همیشه این برنامه ها بصورت تشریفاتی برگزار می شود اما در دانشگاه ما رئیس جدید بنیانگذار یک شیوه علمی جدید است و عملا هر جلسه کلی مطالب آموزنده و تخصصی ارائه می نمایند امیدورارم معاونین جدید قدرت درک عقایدش را داشته باشند و توصیه می کنم آقای دکتر چمن برای همکارانش کلاس های آموزش مدیریت برگزار کند و آنها را توانمند بسازد.

پربازديد