تاریخ درج خبر : 1392/09/07
کد خبر : ۱۴۵۲۹۴
+ تغییر اندازه نوشته -

بیانیه‌ انجمن اسلامی متحد دانشگاه آزاد اسلامی واحد کازرون

بیانیه خطاب به جناب آقای دکتر روحانی رییس جمهور محترم ایران

قلم بتراشم از هر استخوانم  /  مرکب گیرم از خون رگانم

بگیرم کاغذی از پرده دل   /  نویسم بهر یار مهربانم

                                                       (باباطاهر)

سازمان مدیریت و برنامه ریزی یا همان سازمان برنامه و بودجه سابق که توسط آقای محمود احمدی نژاد رییس جمهور وقت به زیر مجموعه استانداری ها انتقال یافت. این سازمان را از یک نهاد کارآمد به نهادی غیر کارآمد تبدیل کرده است. وظایف این سازمان در زمینه آمار ، برنامه ریزی و نظارت بر نحوه ی توزیع اعتبارات و هزینه ی کشور در استانداری ها دست خوش سیاست گردیده است. و از طرفی کارشناسان خبره ، سرخورده و ناکارآمد به نظر می رسند.

جناب آقای دکتر مستحضر هستید در صورت استقلال سازمان برنامه و بودجه و اقدامات قانونمند و کارشناسی شده و عدم گرایش این سازمان به اعمال نفوذ سیاسی خود محرکی خواهد بود که استانداران به عنوان نمایندگان عالی دولت ، در استان ها بر اعمال نظارت کیفی بر عملکرد سازمان برنامه و بودجه بیافزایند و از طرفی عکس این مطلب به دلیل اعمال سیاست و عدم استقلال سازمان برنامه و بودجه عملا نقش نظارت توسط استانداران از بین رفته و در این راستا مشکلات عدیده و جبران ناپذیری در جهت نیل به اهداف عالیه سازمان پدیدار خواهد شد.

جناب آقای دکتر روحانی ما دانشجویان متحد بر این باوریم مسؤلیت درختی است که شاخ و برگش شناخت ها و تجربه ها و تاریخ است و ریشه اش اعتقادهایی بر اساس قاعده و قانون ، و بهارش بحران ها و حادثه ها و حماسه ها است.

هنگامی که شاخ و برگ ها سر سبز و زیبنده  باشند و دارای ریشه ای استوار، در هر بهاری این درخت شکوفه می دهد و بار می آورد و حتی هیچ آفتی نمی بیند.

شاخ و برگ ها در زمان وقت، قبل از رسمیت شناختن غنی سازی هسته ای ایران و همچنین نقش انسان ها مجهول بوده است و چه بهوشانه حضرت عالی و تیم مذاکره کننده پاییز سال 1392 را به بهاری حماسه آفرین تبدیل کرده اید.

تبریکی شایسته به مقام معظم رهبری وآقای دکتر روحانی و تیم مذاکره کننده و مردم شریف ایران.

لذا ضمن حمایت ازگام موفق اولیه ی ، رسمیت شمردن غنی سازی هسته ای ایران با گروه 1+5 و از زحمت های دیپلما تیک ، تیم مذاکره کننده که باعث خلق حماسه ای دیگر در صفحه ای از تاریخ ایران عزیزمان شده اند  تقدیر و سپاس به عمل می آید.

جناب آقای دکتر روحانی می خواهم لحظه ای به صد سال آینده و به نوادگانمان بیاندیشیم و نکته ای را یادآور باشم:

کتاب پلی است که ما را به ریشه افکار پدران و برادران و اندیشمندان تاریخ می رساند، که بازتابش سعادت و روشنایی امروز و فرداهای روشن است.

لذا با بازگرداندن سازمان مدیریت و برنامه ریزی همراه با نیروهای کارآمد باعث خلق حماسه ی دیگری باشید تا دانشجویان و جوانان امروز و فردا ، به فکر قلمداد کردن اندیشه های پر ثمری در جهت نیل به اهداف عالیه سازمان های کشور داشته باشند تا آینده روشنی در انتظار میهن عزیزمان باشد.

و چه زیبا گفت فردوسی:

بکوشید نیکی به بار آورید / چو دیدید سرما بهار آورید

وسلام

  سامان کرم نیا

دبیر سیاسی انجمن اسلامی دانشجویان

متحد دانشگاه آزاد اسلامی واحد کازرون

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • پناهی گفت:

  درود بر آقا سامان / گزارش 100 روزه ی رییس جمهور به مردم در مورد بیانیه مفید و زیبای شما بحث ها کرد درود فراوان بر شما

 • دهدشتی با غیرت گفت:

  لطف کنید متن بیانیه را بخوانید چون این بیانیه برای سر نوشت دهدشت هم تاثیر گذار است.موفق باشید

 • دهدشتی با غیرت گفت:

  کازرون به ما چه؟

 • احمد موسوی گفت:

  درود بر سامان کرم نیا به نکته خوبی اشاره کردی

پربازديد