تاریخ درج خبر : 1392/01/30
کد خبر : ۱۴۶۰۰
+ تغییر اندازه نوشته -

پیام‌ تبریک ملک حسینی به مناسبت صعود تیم نفت‌ و گاز گچساران

سایت استان: سید شرف الدین ملک حسینی نماینده ولی‌فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد با ارسال پیامی صعود تیم نفت و گاز گچساران را به بازی‌های دسته اول فوتبال کشور را تبریک گفت.

متن کامل این پیام به این شرح است:

20

بسم‌الله الرحمن الرحیم
پیروزی سرورانگیز تیم فوتبال نفت و گاز گچساران و صعود به بازیهای دسته اوّل فوتبال کشور، همه هم استانیها را شاد نمود. این پیروزی که نشان از لیاقت و توانایی‌های جوانان این استان دارد را به عموم مردم شریف و خصوصاً گچسارانیهای عزیز و سرپرستان و مربیان زحمتکش و بازیکنان دلاور و همچنین به مدیریت و کارکنان شرکت نفت و گاز گچساران تبریک می‌گویم. حضور در میادین مهم ورزشی، عرصه‌ای برای درخشش استعدادهای جوانان و تربیت جسم و مقدمه‌ برای شکوفایی و بروز خلقیّات والای انسانی است.
انشاء‌الله و به یاری خداوند متعال، شاهد حضور مقتدرانه این تیم در مسابقات آینده باشیم و بتوانند با رعایت و حفظ ارزشهای دینی و معنوی، سرمشق و الگو برای دیگر جوانان مستعد و شورآفرین این استان باشند. و امیدواریم تیم شهرداری یاسوج هم بعد از مدتی سرگروهی در دسته اول بتواند توفیق حضور در بازیهای برتر را بیابد و همچون تیم نفت و گاز گچساران موجب افتخار استان شوند.
بدین‌وسیله با تقدیر و سپاس از زحمات این قهرمانان، توفیقات هرچه بیشتر جوانان عزیز این خطّه را در عرصه‌های علمی و ورزشی در ظل عنایات حضرت ولی عصر ارواح العالمین له الفدا خواهانم.

سید شرف‌الدین ملک‌حسینی

۲۸/ فروردین/۱۳۹۲

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد