تاریخ درج خبر : 1392/09/09
کد خبر : ۱۴۶۳۳۴
+ تغییر اندازه نوشته -

بازدید استاندار از پروژه های شهر یاسوج/ گزارش تصویری

سایت استان: استاندار کهگیلویه و بویراحمد به همراه معاون عمرانی و چند نفر از خبرنگاران از پروژه‌های بزرگ شهر یاسوج از جمله بیمارستان 200 تختخوابی، ورزشگاه 15 هزار نفری، پروژه پارک ساحلی امید و پروژه پارک جنگلی روستای مزدک بازدید کردند.
به گزارش سایت استان، دکتر خادمی پیشرفت بیمارستان 200 تختخوابی را 63 درصد عنوان کرد و افزود: با پیگیری مسئولان استانی در مرکز، اعتبارات مورد نیاز برای تکمیل این پروژه هر چه زودتر تأمین شود.

IMG_4791
خادمی با انتقاد از تعطیلی یک سال اخیر این پروژه بیان داشت: دلیل این تعطیلی بخشی از آن به تأمین منابع برمی‌گردد و بخش عمده‌ای از آن به دلیل اهمال پیمانکار است.
در ادامه استاندار از ورزشگاه 15 هزار نفری یاسوج بازدید کرد و با اشاره به اینکه عملیات اجرایی ساخت این پروژه از سال 86 آغاز و قرار بود تا پایان سال 88 به بهره برداری برسد، بیان کرد: به دلیل کمبود اعتبار بهره برداری از آن تاکنون محقق نشده است.
خادمی عنوان کرد: تاکنون برای اجرای این طرح 180 میلیارد ریال هزینه شده و برای تکمیل آن نیز به 90 میلیارد ریال نیاز است.
وی با بیان اینکه 90 میلیارد ریال مورد نیاز برای تکمیل این پروژه در نظر گرفته شده، ابراز داشت: از این میزان تاکنون 30 میلیارد ریال تخصیص داده شده است.
پارک جنگلی مزدک سومین پروژه ای بود که استاندار و هیئت همراه از نزدیک ازآن بازدید کرد.
خادمی گفت: این پارک طبیعی در زمینی به مساحت یک هکتار ساخته شده و دارای 85 درصد پیشرفت فیزیکی است.
وی بیان کرد: برای ایجاد امکانات تفریحی در پارک جنگلی روستای مزدک بویراحمد تاکنون شش میلیارد ریال از محل اعتبارات ملی و استانی هزینه شده که این میزان تا اتمام نهایی طرح به هفت میلیارد ریال خواهد رسید.
پارک ساحلی امید آخرین پروژه ای بود که استاندار از نزدیک در جریان روند کار آن قرار گرفت.
شهردار یاسوج طول این پارک را 2 کیلومتر عنوان کرد و افزود: این پارک با مساحت 14 هکتار در صورت تامین اعتبار استانی تا اوایل خرداد ماه به بهره برداری خواهید رسید.

گزارش تصویری خبرنگار سایت استان از این بازدید:

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد