تاریخ درج خبر : 1392/09/09
کد خبر : ۱۴۶۴۰۴
+ تغییر اندازه نوشته -

ابتکار جالب یکی از مدیران استان برای حفظ صندلی ریاست!

سایت استان: یکی از مدیران کهگیلویه و بویراحمد که زمان مدیریتش به قبل از دوره روحانی برمی گردد شیوه جالبی را برای تداوم مدیریت خود به کار گفته است.

این مدیر خوش شانس، عکس حدود ۲۰ سال پیش خود و متعلق به زمان جوانیش را که به همراه دکتر خادمی استاندار کنونی گرفته بود همچنان در جیب خود دارد.

این مدیر خوش ذوق این عکس را به تمام کسانی که به دفتر کارش مراجعه می کنند نشان می دهد و در نمازخانه و جلسات متعدد یکی از مهم ترین فعالیت های این مدیر نشان دادن عکس زمان جوانی وی و استاندار کنونی است.

این کار تا جایی پیش رفته که استاندار در یکی از جلسات شورای اداری علیه این اقدام موضع گرفته و از آن ابراز انزجار کرده است اما شاید به هر ترتیب این عکس بتواند برای تداوم مدیریت این مدیر باهوش شفاعت کند.
منبع:بویرنیوز

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • هنرمند گمنام گفت:

  آقای ناشناس ،دوست عزیز ،بشاید آقای ………. خودشون هم به همین واسطه پست گرفتن و درحال حاضر نمیدونن توچه جایگاهی هستن چون اگر میدونستن هیچوقت برای برپایی نمایشگاهی که باهدف ترویج فرهنگ بومی منطقه ای استان به دانشجویان غیر بومی علوم پزشکی در دانشکده علوم پزشکی توقع پول نمیکردن اونم به شرطی که توی سالن دانشگاه نباشه.ایشون از اینکه یه هنرمند بافنده مسن برن توی محیط دانشگاه وبصورت زنده گلیم بافی کنن عیب وعارشون میشه ونمیدونم ایشون چه فکری میکنن …….
  در پایان متاسفم برای همه مدیرانی که تا به پست ومقامی میرسن اصالت خودشونو فراموش میکنن ویادشون میره که لر بودن ما یکی ازافتخاراتیه که داریم.نکنید این کارو خواهش میکنم

 • ناشناس میگه گفت:

  از اقای دکتر چم انتظار نداریم که اجازه بدهد که معاونت ها نیروهای با تجربه بیمارستانها را بردارند نیرو تازه کار بی تجربه را بگذارند روی پستشو چون نیروی با تجربه بیشتر کاردان هستند مشکلات بیمارستان را بهتر حل می کنند نه اینکه بگن فلانی اصولگرا است برداریمش اصلاح طلب بذاریم روی پستش

 • ناشناس گفت:

  اقایان مدیران اگر خاطر تان باشد نوذرمتکدی هم میتونه اکر توجیبی خوب به ایشان بدهیدسفارش وتعریف وتمجید پیش…..بکند

 • ناشناس گفت:

  این که مدیری می شناسم که چقدر هرینه کرده تایک تقدیرنامه(تحقیرنامه) ازدوستان دوران دانشجویی گرفته ویک شبه از سخنران 9دی به اصلاح طلبی جنگ درآمده وگفته منافع فامیل دراصلاح طلبی است

 • علي گفت:

  احتمالا مدیر ت………..

پربازديد