تاریخ درج خبر : 1392/09/11
کد خبر : ۱۴۷۷۵۰
+ تغییر اندازه نوشته -

انتقاد فرماندار کهگیلویه از شب نشینی جوانان

سایت استان: فرماندار کهگیلویه با انتقاد از شب نشینی های جوانان در دهدشت، این معضل اجتماعی را از تبعات بیکاری در جامعه دانست.
ابراهیم جعفری که در جلسه شورای اجتماعی سخن می گفت، افزود:  شب نشینی جوانان به عنوان یک ناهنجاری اجتماعی است که بیکاری نقش مهمی در این رابطه دارد.
IMG_2992

جعفری با اشاره به نقش مهم خانواده در تربیت فرزندان افزود: والدین نظارت بیشتر بر فرزندان خود داشته باشند.

وی استفاده از پتانسیل های فنی حرفه ای در جذب جوانان بیکار را بسیار موثر خواند وتصریح کرد: افزایش فضاهای ورزشی نقش موثری درترغیب جوانان بیکار به ورزش دارد.

فرماندار کهگیلویه اظهار کرد: باید شهرداری برای پرکردن اوقات فراغت جوانان در طول سال بصورت مستمر جنگ های شادی ، فرهنگی هنری برگزار کند.

جعفری ترویج سبک زندگی مورد نظر مقام معظم رهبری را از سوی نهادهای فرهنگی خواستار شد و عنوان کرد: باید ترویج فرهنگ کتابخوانی و مهارت آموزی جایگزین برخی اتلاف وقت های جوانان شود.

 

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • سردار گفت:

  آقای فرماندار جلسات شما خروجی ندارد

 • گرینف در تودیع معارفه ....... گفت:

  سلام.این فرماندار فقط بلده …………… ایسو خداوکیلی تا حالا خودت شب نشینی با دوستان انجام ندادی؟ من همیشه یادم میاد تو شب ها با …………… شب نشینی می کردی. با تشکر گرییییییییینف.

 • فرشیدعزیزی گفت:

  اینجاست که میگم بودجه های فرهنگی رو فقط صرف … نکنید و امکانات هیجانی و شادی برای جوانان بیاورید

 • فریدون هاشمی گفت:

  بیان یک حرف صحیح و منطقی کار خوب و پسندیده ای ست. همینکه فهم این واقعیت و قبول این شرایط در فرماندار وجوددارد جای تامل دارد.
  برنامه ریزی برلای رفع این معضلات و در بیان کلی تر همه مشکلات جوانان در منطق دیگری جستجو می شود. و به ساختار سالم اجتماعی سیاسی و فرهنگی و نیز وضعیت نهادهای مختلف موثر بر رفتار افراد جامعه بر می گردد.
  اشکالات اساسی در نهادای اموزشی بهم خوردن رفتار و روابط سالم خانواده و وجود معضلات عدیده اقتصادی و …. در جامعه باعث بروز نواقص و مشکلات اجتماعی می شود.
  امروزه بیان و نقد مشکلات خود با موانع فراوان روبروست. تفکر حاکم حتی بیان معضلات را برنمی تاب. به عبارت صحیح تر برای فرار از پاسخگویی صورت مساله را پاک می کنند تا فریاد بزنند همه راحت بخوابید. شهردر امن و امان است!
  در این شرایط یک جمله منطقی از یک مسول که به قول دوستان خود مکلف به ایجاد فضای مناسب مدیریت نهادهای مختلف برای تحقق اهداف است باز جای شکر دارد.

 • ناشناس گفت:

  از کی انتقاد میکنه جناب فرماندار؟!!!!

  تو این چند سال که خودش و دولت محبوش در صدارت بودند چه گلی به سر جوانان زدند؟!!

  اگر انتقادی هست که هست به خود ایشون وارد هست

 • استاتیرا گفت:

  مرده شور هر چی شب نشینه ببرن که آسایش مردم رو ازشون گرفتن.
  آخه کی تربیتشون کنه…..
  آقای فرماندار یعنی می خوای بگی خودت تا حالا شب نشنی نکردی…
  حاجی گرینف همیشه دم در میشینه….. میشناسیش که……

 • حمید گفت:

  تو که خودت به عنوان مدیر اول شهرستان هستی والحمدولله تا حالا برا کسی در جهت کاریابی قدمی بر نداشته ای،پس انتظاری از زیردستات نیست ونداشته باش جناب فرمانداررررررررررر!!!!؟؟

 • صادق گفت:

  آخه کتابو میخوایم چیکار تو خودت کتاب میخونی مگه کتاب و درس خوندن نون و آب میشه برا کسی ، آره فرماندار زورت به همین قهوه خونه ها که فقط در جهت سرگرمی هست چیو میخوای جایگزین کنی حتما بچه های 180 و گلزار و رواق برن کتاب بخونن خنده داره اگه راست میگی برو کار پیدا کن برو شغل ایجاد کن چرا حرف می زنی همش کیفت تخته

 • صادقی گفت:

  حرف ول میزنه این فرماندار اگه راست میگه شغل ایجاد کنه شما که بیشتر میتونی کارکنی . فقط میخواهد تو سخنرانی هاش خود ش عرضه کنه .

 • حق گفت:

  آخ سی ای ….،فقط حرف نزن،فقط تذکر نده،فقط توبیخ نکن،فقط شعار نده،فکرکنم یادت رفته خودت مسول ارشد اجرایی شهرستان هستی،پس خواهشن خودت عمل کن،جناب جعفری لطفا طبل توخالی نباش

پربازديد