تاریخ درج خبر : 1392/09/11
کد خبر : ۱۴۷۷۸۴
+ تغییر اندازه نوشته -

دکتر مندنی پور مهمان ویژه همایش “یک با یک برابر است” در دهدشت

سایت استان: صادق دوپیکر/ سازمان مردم نهاد یاران مانا با همکاری حسینیه شهید دولتخواه، همایش “یک با یک برابر است” را برگزار میکند .

30538321482937775056
این همایش روز چهارشنبه 13 آذر ماه 1392از ساعت 3عصر در سالن اجتماعات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دهدشت ، واقع در کوی ازادگان 1 این شهر برگزار خواهد شد .
در این همایش یک روزه که به بررسی جایگاه حقوق بشر در دنیای امروز می پردازد دکتر علی مندنی پور رئیس کانون وکلای کشور (اسکودا) به ایراد سخن خواهند پرداخت .
حقوق بشر؛ بیم ها و امیدها ، حقوق بشر از شعار تا واقعیت ، حقوق بشر و کرامت انسانی، جایگاه حقوق بشر در جهان کنونی و حقوق بشر از منظر تعالیم اسلامی از محورهای سخنرانی در این همایش خواهند بود .

تراکت

همایش سکوت ، رساتر ازهیاهو ؛ که مهرماه امسال با حضور دکتر فتاح محمدی، معاون سیاسی امنیتی استانداری کهگیلویه و بویراحمد ، در دهدشت برگزار شد و به تبیین حاکمیت قانون در جامعه اختصاص داشت نیز از کارهای موفق این سازمان مردم نهاد بوده است .
“یاران مانا” از همه ی علاقمندان جهت حضور در این همایش دعوت به عمل آورده است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • نا شناس گفت:

  دهدشت واین همایش ها نشان از اوج فرهگنی مردمی خلاق و خوش فکر را می رساند .خدا قوت

 • نا شناس گفت:

  مانا ی ماندگار خوش درخشیده است .دست مریزاد .

 • نا شناس گفت:

  باید به بچه های خوش فکر دهدشت تبریک گفت که چنین همایش های خوبی را بر گزار می کنند .به امید همایش هایی با موضوعات متفاوت دیگر .حتما شرکت خواهم کرد

 • فریدون هاشمی گفت:

  برگزاری همایشی در باره حقوق بشر و دغدغه های جهانی انسان امروز در نقد ادبیات حقوقی حاکم بر جامعه بشری و گشودن پنجره ای برای گفتمانی متفاوت در برابر معضلات انسانی در دهدشت بی گمان نشان دهنده سطح بالای شعور و عمق اندیشه مردم و بویژه قشر تحصیل کرده و جوان این ولایت مستعد و انسان اندیش است.
  حضور استاد توانا و مردمی و خوب اندیش روزگار ما که خود از نمونه های شاخص فرهنگ و استعداد مردم ماست نیز جای افتخار و خوشحالی دارد.
  برای همولایتی های نازنینم ارزوی سلامتی و خوشبختی روزافزون دارم.

 • ناشناس گفت:

  واقعاً جای همچین برنامه هایی تو دهدشت خالی بود.از سازمانهای دولتی که انتظار زیادی نمیرود,لااقل شما این جای خالی را پرکنید.

 • ناشناس گفت:

  مانای ماندگار …..

 • زینب گفت:

  درود.حتماً شرکت میکنیم.

 • احسان گفت:

  درود بر دکتر مندنی پور،
  خوشهالم از اینکه شما مهمان برنامه هستین، و حتما خدمتتان میرسم.

پربازديد