تاریخ درج خبر : 1391/06/03
کد خبر : ۱۴۸۲
+ تغییر اندازه نوشته -

راه اندازی جامعه اسلامی مهندسین در استان

رابط جامعه اسلامی مهندسین کهگیلویه و بویراحمد از راه‌اندازی تشکل جامعه اسلامی مهندسین در این استان در راستای بهره ‌بردن از فعالیت‌های تشکیلاتی خبر داد.
علمدار نجفی  اظهار داشت: شورای مرکزی موقت این تشکل در استان فعالیت خود را از اوایل سال جاری آغاز نموده و جلسات متعددی تاکنون تشکیل داده است و در حال عضوگیری است که در آینده نزدیک با حضور دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین مجمع عمومی در استان تشکیل می‌شود و دبیر و اعضای شورای مرکزی دائم آن مشخص خواهند شد.

وی در رابطه با فلسفه وجودی شکل‌گیری جامعه اسلامی مهندسین گفت: شناسایی و تربیت کادر سیاسی و معرفی برای پذیرش مسئولیت در ساختار نظام اجرایی و قانون‌گذاری از مهم‌ترین اهداف این تشکل در عرصه سیاسی است.
وی گفت: ایجاد فضای مناسب برای طرح‌های مطالعاتی ارتباط منظم و منسجم با تشکل‌های مردمی و ترویج گفتمان مناسب اجتماعی، برقراری ارتباط فعال و مؤثر با نظام‌های فنی و مهندسی و بسیج مهندسین و شرکت فعال در عرصه‌های مختلف انقلاب اسلامی از مهم‌ترین اهداف این تشکل در عرصه اجتماعی است.
نجفی خاطرنشان کرد: این تشکل آمادگی دارد با ارائه راهکارها و پیشنهادات مختلف در موضوعات گوناگون برای ارتقاء بهره‌وری و رشد شاخص‌های اقتصادی، توسعه اشتغال، رفع فقر و تبعیض و فساد به مسئولین در سطح استان به مسئولان کمک فکری کند تا شاهد رشد و اعتلای این دیار در عرصه‌های گوناگون اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و سیاسی باشیم.
وی گفت: برنامه‌های آموزشی برای مهندسان، برقراری ارتباط با احزاب و اعضای جامعه اسلامی مهندسین برای انتقال تجربیات از دیگر برنامه‌های این تشکل است.
منبع: فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد