تاریخ درج خبر : 1392/09/11
کد خبر : ۱۴۸۳۹۳
+ تغییر اندازه نوشته -

واکنش مدیر بهداشت و درمان دنا به نامه قدردانی مردم سی سخت

سایت استان: پس از انتشار نامه قدردانی مردم سی سخت از اقدامات بهداشتی و درمانی مدیر جدید شبکه بهداشت و درمان شهرستان دنا، آقای آراسته، یادداشتی در پاسخ به ابراز لطف مردم سی سخت برای سایت استان ارسال کرده است که در پی می آید:

30112013318
مدیر محترم سایت استان کهگیلویه و بویراحمد
سلام علیکم
نظر به اینکه مردم شریف و شهید پرور شهر سی سخت اینجانب و مجموعه همکاران را در شبکه بهداشت و درمان این شهرستان مورد تشویق و قدردانی قرار داده اند برخود و مجموعه همکاران محترم لازم میدانیم متقابلاً از مردم این شهر به خاطر حسن نیت خیری که دارند صمیمانه قدردانی نمایم امیدواریم بتوانیم در آینده با همکاری مردم گامهای مهمتری برداریم . این نکته را نیز اضافه میکنم همانطور که یاسوج پایتخت طبیعت ایران است خوب است که سی سخت را نیز پایتخت فرهنگ بنامیم . از سایت استان نیز به خاطر درج مطلب تشکر و قدردانی می نمائیم .

غلامحسن آراسته
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان دنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • سی سختی گفت:

  ضمن خداقوت خدمت شماجناب مهندس آراسته که جاده دسترسی به درمانگاه وهمچنین وضعیت درمانی دردرمانگاه شهربهترشده ازخداوندبرایتان آرزوی موفقیت دارم خواهشمندیم برایتان هیچ جای شهرستان برای خدمت فرقی نکندبعضی ازدوستان گفته انددرمانگاه سیسخت به پاتاوه رفته حرفی ناشایست میباشد سی سخت باپاتاوه یاهرجای شهرستان فرقی ندارد بایدمردم ازخدمات درمانی استفاده کنندوتمام شهرستان مامحروم است تلاش مدیران قبلی واقعاکم بوده واین ازضعف انتصابهابوده درصورتی که بقیه شهرستانهاوضعیت بهتردارندحال باحضورمدیرباتجربه ای چون حضرتعالی که راس سلامت شهرستان هستید آینده بهتری برای مردم محروم این دیارداشته باشیم

 • هم شهري گفت:

  قطعا اگر خدماتی درخور انتظار إز این مسؤول وسایر همکاران أیشان صورت پذیرفته انعکاس ان در نظرات مردم قابل رویت است و بیان کلماتی که حاوی تشکر وقدردانی می بأشد وظیفه مردم بوده ودریغ کردن ازآن صحیح نیست . لذا تشکر إز بندگان خدا درر دیف شکر گزاری إز پروردگار است.

 • به توچه گفت:

  زمایشگاه بیست و چاهر ساعته روزی بیست و 8 ساعت تعطیله جاده درمانگاه آسفالت نیست

 • سی سخت گفت:

  نامه تشکرکارخود کارکنان شبکه بهداشت بود؛

 • درمانگاه پاتاوه گفت:

  آقای آراسته، اونوقت پاتاوه (بیراحمد دومن) را چه بنامیم؟
  سی سخت در دهه پیش این پتانسیل و پیشرفت را داشت ولی الان نگاه به جوانان در این شهر بیانداز ببین پایتخت فرهنگی برازنده این شهر هست یا نه؟

پربازديد