تاریخ درج خبر : 1392/09/12
کد خبر : ۱۴۸۴۸۵
+ تغییر اندازه نوشته -

تلاش های خارق العاده یک مدیر برای از دست ندادن مقام !

سایت استان: خبرها حاکی از آن است که مدیر یکی از شرکت های دولتی استان که از مریدان رئیس جمهور سابق نیز بود برای ماندن در مقام فعلی خود تلاش های فراوان و خارق العاده ای را انجام داده و به هر کار ممکن دست می زند.

علامت_تعجب11_68911
مدیر فوق الذکر که احتمالاً نامش محفوظ نخواهد ماند! راه های خلاقانه ای را بکار بسته. البته این تلاشهای خلاقانه نه در راستای توسعه کار و برنامه ریزی برای نهاد متبوع بلکه در راه از دست ندادن پست و مقام خود است.
از تهیه گردو و عسل و روغن حیوانی برای مدیران تصمیم گیر بالادستی مرکز نشین تا دست یازیدن به روابط فامیلی آن مقامها، و بسیاری راههای دیگر که طبق اخبار بدست آمده تا حدودی هم موفق عمل کرده است.
جناب آقای استاندار سخنان وزیر کشور در تودیع و معارفه جنابعالی را یادآوری می کنیم که گفت: تغییر مدیران نه تنها کار ناپسندی نیست ، بلکه با عنایت به رای مردمی که خواهان تغییر در مدیریت کشور شدند، بسیار بجا و پسندیده است.
اگر چنین نبود و مردم مشی دولت سابق را قبول داشتند پس چرا جلیلی را انتخاب نکردند؟
هشیار باشید که این صندلی متعلق به مردمی است که با تدبیر خود، نگرشی را انتخاب نموده و خواهان تغییر شدند. از قرار معلوم انگار در بر روی همان پاشنه می چرخد . مردم این استان به دنبال پیروزیهای بزرگ در عرصه بین المللی ، مشتاق پیروزیهای داخلی بودند ولی…..!!!
آقای استاندار: هیهات که از شش جهتم راه ببستند…

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • اريوبرزن گفت:

    مدیرعامل شرکت ……………….١٠٠٪یکیشونه

  • مهمان گفت:

    این مدیر نه تنها مدیران و مقامات مافوق استانی را دور زده بلکه با توجه به کارهای خارق العاده ای که انجام میدهد از موقعیت کنونی نمایندگان استان نیز سوءاستفاده میکند

پربازديد