تاریخ درج خبر : 1391/06/08
کد خبر : ۱۴۸۶
+ تغییر اندازه نوشته -

نظارت الکترونیکی بر ترافیک شهر یاسوج

رئیس پلیس راهور کهگیلویه و بویراحمد گفت : زیرساختهای لازم برای کنترل و نظارت الکترونیکی ترافیک، در شهر یاسوج مرکز این استان به خوبی مهیا شده است.

به گزارش سایت استان, سرهنگ سید کرم الله حسینی با تاکید بر فرهنگ سازی مردم برای رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی گفت : وظیفه پلیس تنها اعمال قانون است اما با این حال نیروی انتظامی استان بیش از همه دستگاههای فرهنگی در این خصوص فعالیت داشته است.

وی با بیان اینکه طبق بررسی های انجام شده 86درصد مردم شهر یاسوج از کمربند ایمنی استفاده می کنند، گفت: برخی ناوگان حمل و نقل عمومی مقررات مربوط به بستن کمربند را رعایت نمی کنند.

سرهنگ حسینی افزود: پلیس در ایستگاههای ثابت حمل و نقل مسافر اعمال قانون می کند اما در طول مسیر امکان اعمال قانون وجود ندارد مگر آنکه مشاهده شود.

زیرساختهای کنترل الکترونیکی در یاسوج مهیا شده است

وی همچنین یادآور شد: زیرساختهای لازم برای کنترل و نظارت الکترونیکی در شهر یاسوج به خوبی مهیا شده است.

وی اظهار داشت: تاکنون 10دوربین مداربسته در شهر نصب شده و 9 دوربین دیگر نیز در حال نصب است.

سرهنگ حسینی یادآور شد: پیشنهاد نصب 10 دوربین دیگر نیز ارائه شده که در صورت موافقت به زودی در مکانهای مختلف شهر نصب می شوند.

این مسئول عنوان کرد: با کنترل و نظارت الکترونیکی بخش زیادی از مشکلات ترافیکی شهر مرتفع می شود و اعمال قانون از این طریق صورت می گیرد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • ارزو گفت:

    خط کشی تمام خیابانهای شهر یاسوج تقریبا از بین رفته و یکی از عوامل تصادفات ا ست بهتر است حداقل از فاصله میدان جهاد تا ترمینال خط کشی شود مطمئن باشید این کار محسنات زیادی دارد

  • شما یه چند تا چراغ راهنما نصب کنید نظارت با دوربین پیشکش

پربازديد