تاریخ درج خبر : 1392/09/13
کد خبر : ۱۴۹۱۵۵
+ تغییر اندازه نوشته -

“حیدر بهمنی” به صنعت نفت بازگشت/انتصاب به عنوان مشاور

سایت استان: مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با صدور حکمی حیدر بهمنی را به عنوان مشاور مدیرعامل شرکت نفت در امور تولید و حفاری منصوب کرد و برای ژنرال صنعت حفاری ماموریت های جدیدی تعریف و به تمامی شرکت های تابع شرکت ملی نفت ایران ابلاغ کرد.

رکن الدین جوادی مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با صدور حکمی حیدر بهمنی مدیرعامل سابق شرکت ملی حفاری را به عنوان مشاور عالی خود منصوب کرد.

5858858

در حکم معاون وزیر نفت خطاب به حیدر بهمنی آمده است: با توجه به شایستگی‌های فنی و عملیاتی در بخش های صنعت نفت، گاز و به ویژه صنعت حفاری به عنوان مشاور مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران منصوب می شوید.

در این حکم مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران ماموریت‌هایی همچون بررسی تنگناهای تولید از منظر حفاری، ارائه راهکارهای بهبود حفاری، سامان‌دهی عملکرد و ارتقا شرکت‌های حفاری را به حیدر بهمنی واگذار کرده است.

جوادی همچنین به تمامی شرکت های تابع شرکت ملی نفت ایران تاکید کرده است، همکاری و هماهنگی لازم با حیدر بهمنی را در دستور کار خود قرار دهند.

مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در این حکم نظارت بر ارتقاء عملکرد شرکت‌های حفاری صنعت نفت را به حیدر بهمنی تفویض کرده است.

حیدر بهمنی از مدیران خوشنام  و توانمند هم استانی صنعت نفت و حفاری ایران بوده که به دلیل مهار چاه های فوران کرده نفت و گاز ایران از آوازه جهانی و بین‌المللی برخوردار است.

منبع:خبرنما

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد