تاریخ درج خبر : 1391/06/05
کد خبر : ۱۴۹۳
+ تغییر اندازه نوشته -

تجهیز اورژانس جدید بیمارستان امام خمینی دهدشت

سایت استان: سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان کهگیلویه گفت: تجهیز اورژانس بیمارستان خاتم دهدشت به وسایل پزشکی در دستور کار قرار گرفته که می‌تواند موجبات ارائه خدمت مطلوب و رضایتمندی مراجعان را به همراه داشته باشد.

سید عبدالحسین موسویان اظهار داشت: عملیات نصب و راه‌اندازی موتورخانه اورژانس خاتم بیمارستان امام خمینی دهدشت با همکاری شرکت تخصصی نیرو گستر قرارگاه خاتم الانبیاء آغاز شده است.

سرپرست شبکه بهداشت و درمان کهگیلویه اضافه کرد: عملیات بهسازی، زیباسازی و آسفالت محوطه اورژانس نیز با همکاری این شرکت طراحی و انجام خواهد شد.

موسویان به فارس گفت: از دیگر پروژه‌هایی که با همکاری شرکت تخصصی نیرو گستر قرارگاه خاتم‌الانبیاء در حال انجام است، بهسازی حیاط بیمارستان و ستاد شبکه بهداشت و درمان شهرستان کهگیلویه است.

سرپرست شبکه بهداشت و درمان کهگیلویه تصریح کرد: پس از رایزنی‌های لازم با مسئولان، تجهیز اورژانس بیمارستان به وسایل پزشکی نیز در دستور کار قرار گرفته که می‌تواند موجبات ارائه خدمت مطلوب و رضایتمندی مراجعان را به همراه داشته باشد.

موسویان با بیان این‌که تجهیز اورژانس بیمارستان امام خمینی (ره) با وقفه چند ماهه انجام گرفت، عنوان کرد: با تجهیز اورژانس خاتم بیمارستان امام خمینی(ره) خیلی از معضلات و مشکلات پیش روی بیمارستان امام خمینی دهدشت در بخش اورژانس برطرف خواهد شد.

این مقام مسئول شبکه بهداشت و درمان کهگیلویه با بیان اینکه بخش اورژانس بیمارستان امام خمینی به دلیل حجم زیاد بیماران با کمبود فضای فیزیکی مواجه است، عنوان کرد: با تجهیز اورژانس خاتم این مشکلات تا حد زیادی رفع خواهد شد.

موسویان با تقدیر از تلاش‌های شرکت تخصصی نیرو گستر قرارگاه خاتم‌الانبیا در جهت زدودن گرد محرومیت از چهره مناطق کمتر برخوردار چون کهگیلویه اذعان داشت: قطعا خدمات قرارگاه خاتم به این شهرستان فراموش نخواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: بعد از استقرار موتورخانه درصدد تجهیز و استقرار سایر امکانات اورژانس خاتم خواهیم بود که امیدواریم هر چه زودتر و در کمترین بازه زمانی این مهم محقق شود.

 

 

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد