تاریخ درج خبر : 1392/09/13
کد خبر : ۱۴۹۳۹۲
+ تغییر اندازه نوشته -

“جلیل بهشتی روی” رئیس اداره فرهنگ و ارشاد دنا شد

سایت استان: طی مراسمی و با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، امام جمعه  و فرماندار دنا و مسئولان محلی در سی سخت، “جلیل بهشتی روی” به عنوان رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دنا معرفی شد.

به گزارش سایت استان، مدیر کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان در این مراسم قانون تغییر را تنها قانون غیر قابل تغییر در نظام خلقت و طبیعت دانستند که در کنار سنت های الهی و احکام اولیه موجبات بهروزی وسلامت اجتماعی را فراهم می کند.

ShowImage

امین کمالوندی به تخصص وتبحر خاص که لازمه کار در فرهنگ وارشاد اسلامی است، اشاره کرد و گفت: این وزارتخانه متولی اصلی و قانونی حوزه فرهنگ در کشور ومتولی انجام کارهای فرهنگی وهنری در شکل ووجه خاص خود می باشد وبه همین جهت آقای بهشتی روی با توجه به اینکه در حوزه فرهنگ وارشاد وبا زیر و بم کارها آشنایی دارد به عنوان رئیس این اداره انتخاب گردید وامید است که با تعامل با سایر ادارات فرهنگی و مجموعه هنرمندان شاهد ترقی وتعالی فرهنگ وهنر در این شهرستان باشیم.
جمشید آریایی منفرد رئیس سابق این اداره با ارائه گزارش از عملکرد 6ساله خود به عدم اعمال سیاسی خود در مسائل فرهنگی وهنری اشاره کرد وموفقیت افراد مسئول در در حوزه فرهنگ را در گرو عدم سیاسی کاری وجناح بندی سیاسی دانست.
جلیل بهشتی روی رئیس جدید اداره فرهنگ وارشاد اسلامی دنا تدوین شناسنامه فرهنگی برای شناخت بیش از پیش حوزه فرهنگ وهنر را از جمله اولویت های کاری خود دانست که با تعامل با دیگر متولیان امور فرهنگی برای شناخت آسیب ها ، فرصت ها وتهدیدها باید تهیه گردد ودر برنامه ریزی های خرد وکلان مورد استفاده مسئولین قرار گیرد.
در پایان این مراسم جلیل بهشتی روی با عنوان رئیس اداره فرهنگ و ارشاد دنا معرفی واز زحمات آقای جمشید آریایی منفرد تقدیر به عمل آمد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • سی سخت گفت:

    شهردار دنا باید مهندس عمران باشد ما به اندازه خودمون شهرمون مشکل داره اینبار بیان معلم بزارن شهردار مهندس بزارن بیکار و در به در باشه آخه تا کی باید این شهر شهرداری با مدرک مهندس عمران لا ارشد سازه یا شهر سازی باشه تا بتونه چشم اندازی طولانی برای این شهر رقم بزنه ما فردی لایق و کار آمد وبا تجربه رو واسه شهردار شهر مون انتخاب کنیم.

پربازديد