تاریخ درج خبر : 1392/09/13
کد خبر : ۱۴۹۴۵۸
+ تغییر اندازه نوشته -

بانک صنعت و معدن منابع مالی طرح های صنعتی استان را تامین می کند

سایت استان: استاندار کهگیلویه و بویراحمد به همراه رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان طی جلسه ای با مدیر عامل بانک صنعت و معدن کشور در تهران رایزنی ها لازم را درجهت تسریع در روند پرداخت تسهیلات مورد نیاز برخی از پروژه های صنعتی استان انجام دادند.
به گزارش سایت استان، داریوش دیودیده با بیان اینکه با تمام توان پیگیر حل مشکلات و شتاب صنعت کهگیلویه و بویراحمد هستیم افزود: در همین راستا به همراه استاندار استان جلساتی را در وزارت صنعت، معدن و تجارت و همچنین بانک صنعت و معدن کشور جهت انجام این مهم برگزار کردیم.
رئیس صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد گفت: در دیدار با مدیر عامل بانک صنعت و معدن کشور مورادی همچون پیگیری پرونده تسهیلات سرمایه ثابت و در گردش طرح ها و واحدهای صنعتی و معدنی استان، پذیرش طرحها و واحدهای جدید، پیگیری مشکلات شرکت پتروشیمی دهدشت و شرکت پارس جام دنا، تسهیل روند تصویب و پرداخت تسهیلات (سهم آورده ، بازپرداخت و .. مطرح گردید.
دیودیده افزود: ارایه گزارش آخرین وضعیت شرکت پتروشیمی دهدشت توسط مجری و سهامداران، ارایه گزارش آخرین وضعیت شرکت نماسازان مروارید توسط استاندار ، ارایه گزارش آخرین وضعیت شرکت پارس جام دنا توسط رئیس صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد و مجری طرح از دیگر برنامه های این نشست بود.
در پایان مواردی همچون تامین منابع ارزی مورد نیاز پتروشیمی دهدشت، تعیین و تکلیف تسهیلات شرکت نماسازان مروارید و شرکت پارس جام دنا، پیگیری تسهیلات ارزی مصوب سیمان سفید گچساران، تسریع در روند معرفی طرح ها متقاضی بانک صنعت و معدن به صندوق توسعه ملی، مراجعه متقاضیان طرح های صنعتی دارای سابقه آمایش جهت پیگیری تسهیلات به بانک صنعت و معدن و موارد دیگری مصوب گردید.
داریوش دیودیده در پایان ابراز داشت: با حسن توجه و دغدغه ای که استاندار استان جناب آقای دکتر خادمی به مقوله صنعت و نقش آن در توسعه کهگیلویه و بویراحمد دارد امید است چرخ های صنعت کهگیلویه و بویراحمد پرشتاب تر از گذشته به حرکت خود ادامه دهد و شاهد رسیدن استان به جایگاه واقعی آن در این عرصه باشیم.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد