تاریخ درج خبر : 1392/09/13
کد خبر : ۱۴۹۴۶۸
+ تغییر اندازه نوشته -

باقرزاده: تشکیل شبکه نیکوکاری در هر یک از ادارات استان ضروری است

سایت استان: مدیرکل روابط عمومی استانداری کهگیلویه و بویراحمد بر تشکیل شبکه نیکوکاری در ادارات استان تاکید کرد و گفت: روابط عمومی‌ ادارات باید نهایت همکاری برای توسعه این شبکه ها را داشته باشند.
به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان، محمدرضا باقرزاده در نشست هم‌اندیشی مدیران روابط عمومی ادارات استان با موضوع بررسی سند کاهش فقر و توسعه مشارکت‌های مردمی که به همت کمیته امداد برگزار شد، با اشاره به اینکه دین مبین اسلام و حتی سایر ادیان الهی درخصوص انفاق سفارشاتی نموده اند، گفت: این نشست فرصتی را در اختیار ما قرار داده که بتوانیم گامی موثر در راه کمک به نیازمندان برداریم و امیدواریم که روابط عمومی ها ارتباط بین فقرا و مدیران ادارات را برقرار نمایند.
باقرزاده بر ضرورت همکاری روابط عمومی ادارات در رسیدگی به سند کاهش فقر و توسعه مشارکت‌های مردمی تاکید کرد و گفت: جلسه امروز تشکیل شد تا کمکی برای اهداف والای کمیته امداد باشد و دست به دست هم سند چشم‌انداز مدنظر را اجرا و عملی کنیم.
وی اذعان کرد: ارزیابی عملکرد روابط عمومی‌ها در خصوص برنامه‌های مدون کمیته امداد و بررسی سند کاهش فقر و توسعه مشارکت‌های مردمی می‌تواند موثر واقع شود و هر اداره و نهاد بر اساس وظایف محوله برنامه‌ها را اجرا کند.
مدیرکل روابط عمومی استانداری کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد: باید سند کاهش فقر و توسعه مشارکت‌های مردمی در دستور کار روابط عمومی‌های ادارات و سازمان‌ها قرار گرفته شود.
باقرزاده بر تشکیل شبکه نیکوکاری در ادارات به ریاست کمیته امداد تاکید کرد و گفت: روابط عمومی‌ ادارات باید نهایت همکاری برای توسعه این شبکه ها را داشته باشند و با هدفی واحد جهت ارتقا و پیشبرد اهداف آن حرکت کنند تا بتوان به هدف نهایی رسید.
وی تصریح کرد: باید در دستگاههای اجرایی این تبلیغ را برای کارکنان داشته باشیم و یک درصد از اعتبارات تبلیغات ادارات را به امر تبلیغ در راستای کمک رسانی به نیازمندان و مددجویان تحت حمایت کمیته امداد اختصاص دهیم.
باقرزاده خاطرنشان کرد: انتظار می‌رود طرح‌هایی از جمله طاها، برکت و هبه کمیته امداد به نحو مطلوب‌تر با شرح کار آنها ارائه شود تا بتوان به نحو مطلوب‌تری آنها را در سطح ادارات و نهادها اجرایی کرد.
وی بیان داشت: می توانیم در پایان هر دو ماه نتایج حاصل از عملکرد هر اداره را جمع بندی و گزارش نموده و برای بهتر نمودن روند کمک ها و حل مشکلات نیازمندان تلاش مضاعف نماییم.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد