تاریخ درج خبر : 1392/09/13
کد خبر : ۱۴۹۴۷۸
+ تغییر اندازه نوشته -

مطالبات دست اندرکاران انتخابات تا پایان آذر پرداخت می شود

سایت استان: مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری کهگیلویه وبویراحمد گفت: طبق برنامه ریزی های صورت گرفته 63 درصد مطالبات دست اندرکاران برگزاری انتخابات 24 خرداد تا پایان آذر ماه پرداخت می شود.

جلیل حسنی با بیان این مطلب افزود: انتخابات 24 خردادماه سال جاری در استان ، شامل سه انتخابات ریاست جمهوری، خبرگان رهبری و شورای اسلامی شهر و روستا بود که با توجه به حجم و گستردگی برگزاری این انتخابات ، تعداد نیروهای اجرایی آن نیز به تناسب بیشتر بود.

hasani

وی ضمن تشکر از همه دست اندرکاران انتخابات 24 خرداد ماه آنها را بیش از 15 هزار نفر عنوان کرد و گفت: قریب به 10 هزار نفر از این تعداد ، تا کنون مطالبات مربوط به حق الزحمه خود را دریافت نکرده اند.

وی افزود: با پیگیریهای صورت گرفته ، 63 درصد از مطالبات به استان تخصیص یافته و در همین راستا، اسناد مربوطه توسط فرمانداریها تنظیم و به حوزه اداری، مالی و ذیحسابی استانداری ارسال گردیده است که متعاقبا مطالبات تا پایان آذر ماه پرداخت می شود.

حسنی اظهار داشت: 37 درصد مطالبات باقیمانده نیز تا پایان سال پیگیری و پرداخت خواهد شد.

مدیرکل سیاسی و انتخابات، عدم دسترسی به اطلاعات حساب برخی از دست اندرکاران در استان را یکی از دلایل ایجاد وقفه در پرداخت سریع و به موقع مطالبات دانست .

وی خاطرنشان کرد : در 24 خرداد ماه ، 46 هیأت اجرایی در سطح شهرها و شهرستانها در کنار سایر کمیته های امنیتی و انتظامی، فناوری اطلاعات و اطلاع رسانی ، 864 شعبه اخذ رأی ، 20 نفر در هر شعبه و دو هزار ماشین، ستاد انتخابات استان را در امر برگزاری انتخابات یاری کردند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد