تاریخ درج خبر : 1392/02/01
کد خبر : ۱۵۰۷۲
+ تغییر اندازه نوشته -

فرشید عزیزی رسما” ثبت‌نام کرد

سایت استان: در ادامه موج ثبت‌نام کاندیداهای چهارمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا، فرشید عزیزی جوان دیگری از جوانان توانمند و پرانرژی استان کهگیلویه و بویراحمد به صورت رسمی در حوزه شهر دهدشت اعلام حضور کرد.

فرشید عزیزی که در دور قبل شورای اسلامی شهر دهدشت نیز به اتفاق پسر عموی خود حضور داشت و با کسب آرای بالا و اختلاف اندک با نفرات برگزیده نتوانست مجوز ورود به پارلمان محلی مرکز شهرستان کهگیلویه را به دست بیاورد این‌بار با عزمی جدی‌تر وارد صحنه کارزار سیاسی شده تا بتواند نماینده همشهریان خود در چهارمین دوره شورای شهر دهدشت شود.

این کاندیدای جوان امروز صبح به اتفاق جمع زیادی از ریش‌سفیدان طوایف و ایلات مختلف در شهر تاریخی دهدشت در فرمانداری این شهر حضور یافت و به طور رسمی ثبت‌نام کرد.

عزیزی در حاشیه این مراسم در پاسخ به سؤالی مبنی بر شعار انتخاباتی‌اش گفت: من با شعار “همه با هم همشهری، همه با هم کار” خود را در معرض انتخاب مردم قرار دادم که امید است بتوانم اعتماد مردم شریف و نجیب شهر دهدشت را جلب و نماینده شایسته‌ای برای آنان باشم.

فرشید عزیزی همچنین به خبرنگار کبنا گفت: فرش سینه من پذیرای همه اقشار، طوایف، ایلات و همه شهروندان نجیب دهدشتی خواهد بود.

شنیده‌ها و شواهد حاکی از آن است که فرشید عزیزی با توجه به فعالیت‌های سیاسی و اجتماعی، جایگاه قومی و مردمی و مهم‌تر از این‌ها گرایش زیاد مردم به سمت انتخاب کاندیداهای جوان از شانس  پیروزی در چهارمین دوره شورای اسلامی شهر دهدشت برخوردار است.

منبع:کبنانیوز

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • دانشجو دکترای عمران گفت:

  خودتو مسخره کردی بابا ول کن

 • چونباز گفت:

  خیلی خوش آمدی جناب مهندس البته به شرطی که مثل بقیه بعدا عوض نشوی – البته تو مثل دیگران نیستی و موفق خواهی شد اینطور که شنیده ام خیلی ها از تو راضی هستند – ولی بعدا عوض نشوی
  امیدوارم موفق باشی

 • از دوستان شما در بخش سوق گفت:

  به روزها دل نبند روزها یه فصل که می رسند رنگ عوض می کند به شب بمان گرچه تاریک است ولی همیشه یک رنگ است سلام حاج فرشید شورای شهر را باید پرشورها اداره کنند اشتیاق شما در خدمت بر کسی پوشیده نیست موفق وپیروز باشید

پربازديد