تاریخ درج خبر : 1392/09/15
کد خبر : ۱۵۰۷۴۷
+ تغییر اندازه نوشته -

مرگ سزاور حامیان دنا نیست

سایت استان: حسن غفاری عکاس بین المللی و برجسته هم‌استانی در حمایت از آینده منطقه حفاظت شده دنا ویادآورى سختى کار محیط بانان در این منطقه این چند قطعه عکس را جهت آگاهى‌بخشى به اذهان عمومى در اختیار سایت استان قرار داده است.

وی در چند جمله کوتاه آورده است: “مرگ سزاوار حامیان دنا نیست، مرگ هر محیط بان شلیک تیر خلاص است به آخرین ذخیره‌هاى آفرینش خداوندى که تا کنون از دست زیاده خواهان نا اهل  باقى مانده است . دنا را با دانایى حفظ کنیم”.

DSC_1872

 

 

 

 

 

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • سید فضل الله گنجی پور گفت:

    گذشت از توصیه های مهم دین مبین اسلام است. ولازم است بزرگان استان وراسا آیت الله میراحمد تقوی -آیت الله ملک حسینی -موحد ونمایندگان ادواری بویراحمد وجناب آقایان بزرگواری-تاجگردون- وابرمندان با پادرمیانی درصورت امکان مانع از حذف فیزیکی قرقبانان دنا شوند .هرچند که کارقرقبانان صدرصد اشتباه است وحق شلیک به طرف هیچ کس را ندارند وشرعا وقانونا مدیون وقاتل هستند ولی لذتی که درگذشت هست درانتقام نیست.دهدشت سید فضل الله گنجی پور

  • راوی گفت:

    در جامعه ما ضعف قانون وجود دارد .وقتی اسلحه به دست محیط بان دادند باید بهش میگفتند به شکارچی شلیک نکند.اینکه قاضی دادگاه می گوید محیط بان ضابط دادگستری نیست درست ولی ضابط محیط زیست که بود .اصلا چرا محیط زیست بهش اسلحه داد ؟در جامعه حمل اسلحه خلاف قانون است چون با فرهنگ جامعه ما همخوانی ندارد و در غیر این صورت به راحتی در درگیری ساده از ان استفاده می کردیم.محیط زیست اسلحه داده به محیط بان و ریاست محیط زیست مسول است.

پربازديد