تاریخ درج خبر : 1392/09/16
کد خبر : ۱۵۱۰۳۵
+ تغییر اندازه نوشته -

نفت و گاز گچساران بر بام تنیس روی میز ایران

سایت استان: تیم تنیس روی‌میز نونهالان و نوجوانان نفت گچساران قهرمان لیگ برتر کشور شد.

به گزارش سایت استان، کیان دهراب‌پور  اظهار داشت: تیم نونهالان و نوجوانان تنیس روی میز نفت و گاز گچساران در لیگ برتر کشور در مرحله نهایی مسابقات، مقام قهرمانی این دوره از مسابقات را به دست آوردند.

وی افزود: این دوره از مسابقات به میزبانی اصفهان و در روز‌های 13‌ و 14 آذرماه برگزار شد.

IMAGE635071590540133516

رئیس هیئت تنیس روی میز استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به تیم‌های شرکت کننده در این دوره از مسابقات عنوان کرد: 6 تیم برتر و قدر کشور که توانسته بودند به این مرحله راه پیدا کنند در این دوره از مسابقات حضور داشتند.

وی به هیئت‌های شرکت کننده در این مرحله از مسابقات اشاره کرد و گفت: هیئت گچساران، اصفهان، همدان و شهرداری همدان، شهرداری سنندج، هیئت قم و استان مرکزی در این دوره از مسابقات نهایی شرکت داشتند.

دهراب‌پور در ادامه عنوان کرد: این تیم‌ها با یکدیگر به رقابت پرداختند که تیم نفت و گاز گچساران توانست به مقام قهرمانی برسد و تیم هیئت استان مرکزی نایب قهرمان و تیم اصفهان سوم شد.

این مسئول با اشاره به اینکه تنیس روی میز استان روند رو به رشدی را طی می‌کند، افزود: با برنامه‌ریزی مناسب و توانایی‌ها و استعداد نونهالان و نوجوانان استان، آینده درخشانی را برای تیم تنیس روی میز این استان شاهد خواهیم بود.

رئیس هیئت تنیس روی میز استان کهگیلویه و بویراحمد این موفقیت بزرگ و ارزشمند را به مردم ورزش دوست استان و دست‌اندرکاران تیم نفت به خصوص به آقای پیشیار مربی زحمت‌کش این تیم تبریک گفت.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد