تاریخ درج خبر : 1392/09/18
کد خبر : ۱۵۱۰۹۰
+ تغییر اندازه نوشته -

دکتر مندنی پور میهمان دومین نشست شورای راهبردی جوانان اصلاح طلب اعتدالگرای استان/ حمایت کنید و پرسشگر باشد

سایت استان: دکتر علی مندنی پور از چهره های سرشناس اصلاح طلب در استان و کشور، پنجشنبه شب میهمان دومین نشست شورای راهبردی جوانان اصلاح طلب و اعتدالگرای استان بود.
در این نشست صمیمانه که بیش از سه ساعت به طول انجامید، اعضا به بیان دیدگاهها و تبیین خط مشی این گروه پرداخته و بر لزوم اتحاد و همگرایی و کار منسجم گروهی مبتنی بر مشی اصلاح طلبی با درس گرفتن از گذشته و نگاه به آینده و همچنین استفاده از تجربیات اصلاح طلبان باسابقه استان تاکید کردند و در ادامه پای سخنان دکتر مندنی پور نشستند.

IMG_5029
دکتر مندنی پور در ابتدای سخنان خود گفت: بسیارخوشحالم که این هماهنگی و همدلی را در بین جوانان استان شاهد هستم، این حرکت بسیار بسیار خوب بوده، اگر ما بخواهیم پیشرفت کنیم و موفق باشیم جز این مسیر، مسیر دیگری نداریم.
وی افزود: بحث ما فقط بحث اصلاح طلبی و اصولگرایی نیست بهرحال ما انتخابمان این بوده، نه آموزشی دیده ایم نه تعلیمی و در شرایط خاص مسیر زندگی، متوجه این شدیم که مسیر مان به این سمت است، و این خط و مشی را دوست داریم. چه بهتر که بتوانیم در کنار هم آموزش لازم برای کار گروهی را هم ببینیم.
مندنی پور وحدت و همدلی را لازمه کارگروهی عنوان کرد و ادامه داد: بهترین و زیباترین حرکت در زمینه ی کاری ایجاد یک فضایی برای دلبستگی و همبستگی است. وحدت و هماهنگی در زمینه های مختلف بخصوص از لحاظ فکری و بهترین زمان هم زمانی است که یک جوان میخواهد وارد یک جامعه شود.

IMG_5040
رئیس کانون وکلای ایران با اشاره به اهمیت نقد و انتقاد سازنده در جامعه، بیان داشت: جامعه ای که پرسشگری و پاسخگویی نداشته باشد هیچوقت مردم نمیتوانند به جواب سوالها و خواسته هایشان برسند ولی در یک نظام منسجم هماهنگ آموزش دیده و تعلیم دیده که در چارچوب حرکت میکند، می توان مسئولیت ها و وظایف افراد را شناخت.
فعال سیاسی اصلاح طلب پیشرفت فرزندان استان در سطح کشور را حاصل توانایی های فردی دانست و اظهار داشت: بزرگترین مشکلی که ما داریم این است که پشتوانه های قوی که باید وجود داشته باشد برای نیروهای قدر و مستعد استان وجود ندارد، اگر هماهنگ و همدل حرکت کنیم و این ارتباط ها را با هم بیشتر کنیم و در زمینه های مختلف پر و بال دهیم می شود یک پایه ی بسیار قدرتمند برای استان، چون با برنامه است چون با انگیزه میخواهید حرکت کنید چون دلسوز استان هستید چون دردهای مشترک همه ما را دارید پس می توانید موفق باشید.
دکتر مندنی پور در توصیه به این گروه افزود: نقد لازم است، از نقد ها نترسید. دوستان اصلاح طلب باید کار خودشان را بلد باشند و الان که زمینه فراهم است دوستان الان باید بروند دنبال شناسایی افراد مستعد و نخبه، اگر این نیروها خوب پرورش یابند خوب شناسایی شوند و خوب ازشون دفاع شود بر اساس اون چارچوبهایی که بهش فکر میکنید، میتوانند در آینده رشد کنند و به مراحل بالاتر بروند. بهترین وظیفه ما همین نیروسازی است. چانه زنی ها بی فایده است. بهترین حرکت پایه ای از جانب شما جوانان این است که زمینه لازم برای پیدایش نیروهای جوان و مستعد را فراهم کنید. از همین الان بدنبال این باشید که بتوانید و بدانید از چه کسانی حمایت کنید.

258987
وی در ادامه گریزی به آسیب های مدیریت در استان زد و بیان داشت: الان نگاه مردم استان ما نسبت به مدیریت استان متاسفانه بر بی اعتمادی است. دلیلش هم این است که هرکسی مقام و پستی می گیرد فقط بدنبال بهره بردن از شرایطش برای آشنایان و اقوامشان است. این تفکر خیلی خیلی خطرناک است این تفکر را شما جوانان باید با آن برخورد کنید. نمایندگان شب ها و روزها چانه زنی می کنند برای انتخاب فرماندار و بخشدار و دهیار و مدیر مورد نظر خودشان. نمایندگانی که خود وکیل مردم هستند، وکیلی که باید فریاد مردم را بشنود و مشکلاتشان را حل کند .زمانی که این مردم مشکلی با فلان مسئول شهرشان پیدا میکنند چطورمشکلشان را حل کنند و به کجا ببرند؟ به نماینده و وکیلی که خود این مسئول را با رابطه بازی انتخاب کرده و رفیقش است!؟
دکتر مندنی پور آمادگی همه جانبه خود را برای کمک به جوانان اصلاح طلب و اعتدالگرای استان اعلام کرد و افزود: خوشحالم که در جمع شما هستم و دوست دارم اگر کاری از دستم ساخته باشد و اگر زمینه ای باشد که بتوانم کمکتان کنم دریغ نخواهم کرد.
وی در پایان توصیه ای هم داشت: خواهشم از شما این است که این برنامه را ادامه بدهید و دست در دست هم بروید جلو و مبنا را بر دفاع از حقوق مردم بگذارید و بدانید که هرگز شکست نخواهید خورد چونکه در دفاع از مردم هرگز شکستی وجود ندارد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • چمران موسوی گفت:

    نیاز به تشکیل این جلسات در دهدشت هم هست

  • سید فضل الله گنجی پور گفت:

    باتاسی از منش حضرت ایت الله العظمی ملک حسینی به وجود افرادی چون دکتر مندنی پور در استان کهگیلویه وبویراحمد(استان علویان) افتخار میکنیم

  • عبداله گفت:

    انشااله از وجود دکتر مندنی پور در مناصب کشوری استفاده شود تا بخشی از مشکلات مردم را حل کند

پربازديد