تاریخ درج خبر : 1392/09/16
کد خبر : ۱۵۱۳۹۶
+ تغییر اندازه نوشته -

پیام رئیس دانشگاه یاسوج به مناسبت روز دانشجو

سایت استان: دکتر شاپور رمضانی، رئیس دانشگاه یاسوج با انتشار پیامی، ضمن گرامی داشت روز دانشجو، عدالت طلب، آزادی خواهی و پرسشگری را رمز ماندگاری دانشجویان در طول تاریخ برشمرد.

2565456

به گزارش سایت استان، متن این پیام در پی می آید:

شانزدهم آذر، یادمان سه لاله گلگون دانشکده فنی دانشگاه تهران است. روزی که مبدأ حرکتهای آزادی خواهی و استکبار ستیزی دانشجویان شد و به الگویی زیبا و روشن برای دانشجویان انقلابی تبدیل گردید . شصت سال پیش این سه عزیز مهدی شریعت رضوی ،احمد قندچی و مصطفی بزرگ نیا این روز بزرگ را خلق کردند،اما عدالت طلبی ،آزادی خواهی و پرسش گری دانشجویان در تداوم تاریخ ماند که این اصول آرمانی در یک دانشگاه پویا و در سایه آزادی بیان و حمایت از آزاد اندیشی و فراهم آوردن زمینه همکاری همه دانشگاهیان بخصوص دانشجویان در زمینه مسائل فرهنگی محقق خواهد شد .

ضمن تبریک این روز به جامعه دانشگاهی کشور و دانشجویان دانشگاه یاسوج همواره این عزیزان را شایسته محیطی مناسب از لحاظ علمی ، فرهنگی و رفاهی دردانشگاه می دانم اگرچه درخیلی ازمسائل شرمنده این عزیزان هستم اما لحظه ای از سعی و تلاش برای بهبود این شرایط در دانشگاه یاسوج کوتاهی نخواهم کرد و این را اصلی ترین وظیفه خود می دانم و در این راه به همراهی ، همفکری و دعای خیر همه شما دانشجویان محتاجم .

پیشرفت و سربلندی همه عزیزان را همواره ازدرگاه خداوند متعال خالصانه مسألت می نمایم.

شاپور رمضانی

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • دهدشت گفت:

    دست مریزاد دکتر.
    اصلاح طلبی، عدالت طلبی ،آزادی خواهی و پرسش گری دانشجویان، خواسته قلبی و وامانده 8 ساله آنها است.

  • دانشجو دانشگاه یاسوج گفت:

    اقای دکتر رمضانی سرپرست دانشگاه هستند لطفا تصحیح فرمایید.

پربازديد