تاریخ درج خبر : 1392/09/17
کد خبر : ۱۵۲۰۹۱
+ تغییر اندازه نوشته -

بهره برداری از 10پروژه عمرانی بسیج سازندگی در استان

سایت استان: رئیس سازمان بسیج بسیج سازندگی سپاه فتح استان کهگیلویه وبویراحمد از دردست اقدام بودن 52 پروژه عمرانی در سطح استان خبر داد وگفت این پروژه ها شامل کانال آبیاری ، پایگاه مقاومت ، دیوار محوطه سازی خانه عالم ، خانه بهداشت ،ومصلی است که عملیات اجرایی آنها درحال انجام هستند ودر صورت تامین اعتبار درآینده نزدیک به مرور افتتاح خواهند شد.
سرهنگ پاسداررضا رنجبر گفت در هفته بسیج سال جاری 10پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر3میلیارد و550میلیون ریال مورد افتتاح وبهره برداری قرار گرفت. وی این پروژه ها را شامل خانه بهداشت در شهرستانهای بویراحمد وبهمئی با زیربنای هرکدام 85متر مربع عنوان کرد. رئیس سازمان بسیج بسیج سازندگی سپاه فتح استان بهره برداری از پایگاه مقاومت در شهرستانهای کهگیلویه وچرام با زیربنای 78و60متر مربع وکانال آبیاری در شهرستان بهمئی به طول 630متر را از جمله این پروژه های افتتاحی ذکر کرد.
وی اجرای 5 دیوار محوطه سازی خانه عالم در شهرستانهای دهدشت چرام وگجساران به طول هرکدام 78متر با اعتباری بالغ بر 1میلیارد160میلیون ریال را ازدیگر پروژه های افتتاحی سازمان بسیج سازندگی سپاه فتح استان ذکر کرد.

شروع عملیات اجرایی 4 یادمان شهدا با اعتباری بالغ بر2 میلیارد ریال

رئیس سازمان بسیج بسیج سازندگی سپاه فتح استان از شروع عملیات اجرایی 4 یادمان شهدا در شهرستانهای سی سخت ،باشت ،دهدشت ولنده با اعتباری بالغ بر 2 میلیارد ریال خبر داد وگفت : بسیج به عنوان بازوی اصلی انقلاب در تمامی صحنه‌ها از جمله سازندگی کشور پیشتاز بوده است.
وی درباره فعالیت های انجام شده در عرصه های اقتصاد مقاومتی نیز گفت : با توجه به شعار حماسه سیاسی وحماسه اقتصادی برنامه های بسیج سازندگی با اولویت اجرای اقتصاد مقاومتی در حال پیگیری می باشد .
رضا رنجبر اظهار داشت: دراقتصاد مقاومتی کشور عزیز ما ایران به سمت تولید داخلی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی سوق داده می شود و این درایت مقام معظم رهبری بود که در فرمایشات عید نوروز امسال هشدارهایی در مورد جنگ اقتصادی دشمن به ما داده بود و امروز شاهد هستیم که دشمن ما شرایط اقتصاد و معیشت مردم را سخت کرده است.
بسیج سازندگی از طرح‎ها یی که با هدف اقتصاد مقاومتی و تولید بومی باشد، حمایت می‎کند.
رنجبر از پرداخت 28میلیارد ریال وام قرض الحسنه وعقود اسلامی بین متقاضیان طرحهای زود بازده از قبیل پرورش مرغ محلی ،پرورش قارچ ،شیلات و ورمی کمپوست در سال جاری خبر داد وگفت در این راستا بسیج سازندگی اقدام به برگزاری همایش های آموزشی وتوجیهی برای متقاضیان طرحهای زود بازده در عرصه اقتصاد مقاومتی نموده است.
وی راه اندازی کارگاهای تولیدی قارچ خوراکی ،کود ورمی کمپوست ،مزرعه پرورش زنبور عسل ومعرفی 150نفرمتقاضی جهت تشکیل پرونده به بانکها جهت دریافت تسهیلات در رابطه با طرحهای اقتصاد مقاومتی خبر داد وگفت این سازمان با ورود جدی در بحث اقتصاد مقاومتی از طرح‎ها و برنامه‌هایی که با هدف اقتصاد مقاومتی و تولید بومی باشد، حمایت می‎کند.
وی هدف از اجرای این پروژه‌ها را کمک به عرصه تولید و اشتغال عنوان کرد و افزود: بسیج سازندگی در تلاش است تا با اجرای پروژه‌های اقتصاد مقاومتی به منویات رهبر معظم انقلاب در زمینه تولید و خودکفایی جامه عمل بپوشد
رنجبر خاطرنشان کرد اقتصاد مقاومتی راهکار مناسبی برای برون‎رفت از وضعیت فعلی اقتصاد کشور و الگویی برای ساختن بستر اقتصادی کشور برای آینده است و فرصتی است که تحریم‎ها در اختیار ما نهاده و باید از آن به نحو مطلوب استفاده کنیم.

بهره برداری از مصلی های در دست اجرا تا پایان سال جاری درصورت تامین اعتبار

رئیس سازمان بسیج سازندگی سپاه فتح استان کهگیلویه وبویراحمد در رابطه با پیشرفت فیزیکی مصلی های در دست اقدام شهرهای استان که توسط بسیج سازندگی در دست اجراست اشاره کرد وگفت مصلی باشت با 85درصد ،پاتاوه ،لنده ،مارگون وچرام با 60درصد دیشموک وچیتاب با40درصد و قلعه رئیسی با 25درصد درحال اجرا هستند که در صورت تامین اعتبار امید می رود تا پایان سال جاری به بهره برداری برسد.

به برکت روحیه بسیجی انقلاب در برابر توطئه های شوم دشمنان بیمه خواهد شد.

رئیس بسیج سازندگی سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد در ادامه اظهار داشت : بسیج سازندگی از بدو تاسیس تاکنون کارنامه درخشانی داشته است که امید می رود با تدبیر وبرنامه ریزی گامهای بسیار بلندی در عر صه خدمت رسانی ومحرومیت زدایی برداشته شود
وی افزود با حضور بسیج در عرصه های مختلف و استفاده از این نیروی آماده و کارآمد روز به روز شاهد پیشرفت ایران اسلامی خواهیم بود و به برکت روحیه بسیجی این انقلاب در برابر توطئه های شوم دشمنان بیمه خواهد شد.
رئیس سازمان بسیج سازندگی سپاه فتح استان کهگیلویه وبویراحمد گفت طرح بسیج سازندگی مبتنی بر شناخت عمیق مقام معظم رهبری با هدف استفاده از نشاط جوانی در امر سازندگی ومحرومیت زدایی است.
رنجبربا اشاره به اهداف بسیج سازندگی اظهار داشت استفاده از نیرو و نشاط جوانان برای سازندگی کشور، غنی‌سازی اوقات فراغت جوانان و ورود جوانان به عرصه کار و تلاش ، کمک به دولت و سرعت بخشیدن به سازندگی و عمران و آبادی کشور بخشی از این اهداف است
وی ا فزود: بسیج سازندگی با استفاده از تنوع کار در عرصه‌های مختلف محرومیت زدایی ،بهداشتی، منابع طبیعی، کشاورزی، فنی‌ و حرفه‌ای،‌خدماتی و حمایتی ،علمی و آموزشی از هیچ تلاشی فروگذار نکرده است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد