تاریخ درج خبر : 1392/09/18
کد خبر : ۱۵۲۸۳۵
+ تغییر اندازه نوشته -

مامور نیروی انتظامی در کهگیلویه و بویراحمد با “بدشانسی” همکار خود را به قتل رساند

سایت استان : روز گذشته طی یک حادثه در استان کهگیلویه و بویراحمد، حوالی شهر یاسوج  مامور نیروی انتظامی همکار خود را با شلیک گلوله به قتل رساند.

شهادت

در جریان این حادثه وقتی که خودروی پراید به دستور ایست ماموران نیروی انتظامی بی توجهی کرد، عملیات تعقیب و گریز ماموران پاسگاه بین راهی در محور یاسوج – اقلید با خوردوی متهم شروع شد.

پس از گذشت مسافتی وقتی خودروی متهم همچنان بی توجه به دستور ایست به راه خود ادامه می داد با شلیک سه تیر هوایی نیز  متوقف نشد که سرانجام یکی از ماموران به سمت خودروی متواری شلیک کرد که متاسفانه در حادثه ای بی سابقه تیر پس از برخورد با بدنه خودرو، کمانه کرده و به سر یکی از ماموران اصابت کرد و منجر به مرگ وی شد.

کمانه کردن تیر و برخورد با مامور نیروی انتظامی یک اتفاق کم سابقه بوده که ناشی از بدشانسی هر دو مامور در حال انجام وظیفه بود.

منبع خبر: بویر نیوز

سایت استان این مصیبت را به خانواده آن مرحوم و پرسنل تلاشگر نیروی انتظامی تسلیت گفته و برای شادی روح آن مرحوم علو درجات را مسئلت دارد.

 

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • میهمان گفت:

    با عرض تسلیت به خانواده مصیبت زده این مامور اما نویسنده خبر خدایی کمی به نوشته هایت دقت کن بعد خبر را تیتر بزن.1- سه تیر هوایی- خودرویی پراید- کمانه کردن تیر پس از برخورد با پراید که امکان نداره پرید که بدنه اش ….. خدایی یه جوری تیتر خبر را بزن که کسی غیر از هم استانی ها بخونه …….آخ و بخت ….

پربازديد