تاریخ درج خبر : 1392/09/18
کد خبر : ۱۵۲۸۴۹
+ تغییر اندازه نوشته -

برنده مناظره هدایت خواه – وکیلی چه کسی خواهد بود؟

سایت استان : روز دوشنبه بعد از نماز مغرب و عشاء، دانشگاه یاسوج میزبان مناظره ستار هدایت خواه و محمدعلی وکیلی خواهد بود.

دکتر هدایت خواه نماینده دو دوره مجلس شورای اسلامی، عضو جبهه پایداری و از اصولگرایان شاخص کشور، گفتمان این جریان سیاسی را تشریح خواهد کرد و در سمت دیگر دکتر محمدعلی وکیلی مدیر مسئول روزنامه ابتکار به تبیین و دفاع از مواضع اصلاح طلبی می پردازد.

hjk
اما نکته ای که در این مناظره بیسابقه است حضور دو فرد شناخته شده از دو جریان سیاسی متفاوت است که هر دو از فرزندان کهگیلویه و بویراحمد هستند.

هر دو طرف این مناظره علاوه قبل از اینکه سیاسی باشند به عنوان افراد فرهنگی دارای نام و نشان اند که این مساله نویده دهنده ی یک مناظره پر بار چه از نظر ارائه موضوع و چه از لحاظ رعایت اخلاق سیاسی و کلامی خواهد بود که در صورت تحقق این امر می تواند موجب الگوسازی برای جوانان باشد.

با توجه به سابقه مناظرات برگزار شده در شهر یاسوج و استقبال پرشور مردم بخصوص جوانان، یقینا استقبال از این مناظره نیز چشم گیر خواهد بود و حامیان هر دو گفتمان راغب هستند تا این مناظره را از نزدیک ببینند.

این بهترین فرصت است که قدر فرزندان این استان را بدانیم و با تکریم و احترام به آنان زمینه برگزاری چنین جلساتی را فراهم آوریم و البته ممکن است برخی از افراد به هواخواهی جریان مورد نظر خود زمینه تشنج در این جلسه را فراهم آورند که با سکوت مقابل آنان و عدم همراهی نباید اجازه داد نظم و فضای آرامش جلسه بر هم بخورد.

ناگفته پیداست، مناظره همیشه به معنای تقابل نیست و قطعا ممکن است افراد دارای اشتراکات فکری زیادی باشند ولی نوع بیان آنان متفاوت باشد که نیکوست با احترام به افکار و عقاید طرفین و با حفظ حرمت افراد هم رشد و درک بالای سیاسی و فرهنگی استان را به نمایش بگذاریم و هم فرزندان این دیار را ارج نهیم.

قطعا در این مناظره گفتمانی که بتواند سیاست خود را در کمال اخلاق تبیین کند پیروز این مناظره خواهد بود.

منبع خبر بویر نیوز

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد