تاریخ درج خبر : 1392/09/17
کد خبر : ۱۵۲۸۹۵
+ تغییر اندازه نوشته -

گزارش تصویری روز دانشجو در دانشگاه پیام‌نور دهدشت

سایت استان: فرماندار کهگیلویه در مراسم روز دانشجو در دانشگاه پیام نور دهدشت، ۱۶ آذر را تبلور حضوری آگاه در برابر وجودی بیگانه خواند و اظهار داشت: روز دانشجو یادآور واقعه‌ای بزرگ در تاریخ مبارزات ضد استکباری جامعه دانشجویی و روزی ماندگار در تاریخ ایران اسلامی است.

جعفری بابیان اینکه انتظارات ما از دانشجو چیست ودانشجوی خوب چه کسی است افزود:خواسته اول اینکه دانشجو رسالت علمی خودش را هیچ گاه فراموش نکند ،علم آموزی را از وظایف اصلی خودش بداند تا در آینده بر جامعه تأثیر گزار باشد.

IMG_7795

مدیر ارشد اجرایی کهگیلویه ادامه داد:دومین خواسته ما از دانشجوی برتر و موفق رسالت وشعور سیاسی داشتن است و دانشجوی ما باید سیاسی باشد واما سیاست زده نباشد.

فرماندار کهگیلویه تأکید کرد: ما دانشگاهی می خواهیم که دانشجویانش سیاسی، پویا، فعال، به روز، پرسش گر و آرمان خواه باشد واز مسئولین بپرسند وما هم وظیفه داریم که پاسخگوی خواسته های به حق وسئولات منطقی دانشجویان باشیم.

ابراهیم جعفری گفت: اگر جامعه پیشرفت های خوبی در دنیا داشته و اگر سران استکباری از الگو شدن ما می ترسند به خاطر دانشگاههای است که ما داریم و به خاطر دانشجویانی است که در این دانشگاهها در حال تحصیل می باشند.

در ادامه این برنامه، دکتر کارگر رئیس دانشگاه پیام نور دهدشت،دکتر داوری از نخبه گان کشور،مهندس رستگار مخترع و عضو شورای شهر،مهندس گنجی پورعضو هیئت علمی دانشگاه ،داوودی مسئول آموزش دانشگاه از دیگر سخنرانان وپاسخگوی سئوالات ومطالبات دانشجویان در این مراسم بودند.

گزارش تصویری از این مراسم:
عکسها: مسعود آرام

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد