تاریخ درج خبر : 1392/09/19
کد خبر : ۱۵۴۲۲۷
+ تغییر اندازه نوشته -

همه چیزمان به همه چیزمان می آید!

سایت استان: حسام درمشی
کوتاه در مورد دو خبر مربوط به دو استان نزدیک به هم! «استعفای دسته جمعی نمایندگان خوزستان در اعتراض به اعتبارات این استان در بودجه 93» و «درگیری در جلسه مناظره دانشگاه یاسوج»
در اولی هیجده نماینده استان خوزستان در اعتراض به اعتبارات پیش‌بینی شده در لایحه بودجه نامه استعفای دسته‌جمعی خود را تقدیم هیات رییسه مجلس کردند و منتفی شدن این استعفا را منوط به تجدیدنظر در اعتبارات این استان دانستند. در دومی نیز جلسه مناظره (!!!!!) دو سیاستمدار اصلاح طلب و اصولگرا در دانشگاه (!!!!!) یاسوج به دلیل جو متشنج و درگیری هواداران دو گروه مناظره متوقف شده است.
اینک مانده ایم بر بی خاصیتی نمایندگانمان گریه کنیم، یا بر اوج بی فرهنگی مردممان که در دانشگاه توانایی تحمل نظرات مخالف را ندارند زار بزنیم. قضیه آنجا دردناک تر می شود که ادعای داشتن فرهنگمان گوش فلک را پرکرده است. البته در جای جای این مملکت نیز چنین داستان هایی شنیده می شود، مانند مثلث کامنت های مردم ایران، پروفایل مسی در فیس بوک و ادعای تمدن 2500 ساله!

ما مردمان نه دینمان از سر ایمان است و نه کفرمان از سر بی ایمانی!

چرا در یک مناظره در یک دانشگاه که محل تضارب آرا و تبادل نظر است اینگونه بر هم می تازیم؟ آیا همه ما اویی نیستیم که وقتی جوگیر می شویم می خواهیم با چماق لری وزرای دولت را بکوبانیم، ولی در برابر تضییع حق مسلم خود از ثروت ملی در خوابیم؟ آیا چسبیدن به میز اینقدر شیرین است که حتی تهدید به استعفا هم ناخوشایند است؟
حکایت وضعیت استان ما شده است حکایتی که به شخصی می گویند: «عاقبت بخیر» جواب می دهد: «بعید بدانم»!

(مطلب منتشر شده نظر نویسنده می باشد و انتشار آن در سایت استان به معنای تایید تمام یا بخشی از آن نمی باشد)

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد