تاریخ درج خبر : 1392/09/20
کد خبر : ۱۵۴۲۴۰
+ تغییر اندازه نوشته -

دسته چماق تحریم در همان لحظات اولیه پودر خواهد شد

سایت استان: مدیر مسئول نشریه محلی ندای ایل در پاسخ به این سئوال که برخی سناتورهای دموکرات و جمهوری خواه آمریکایی برای تشدید تحریم ها علیه ایران خبر میدهند، گفت: نکته قابل تامل و تعجب آور این است که گویا تصمیم اصلی تشدید تحریم ها علیه ایران را دمکرات های در دست گرفته اند که در شعارهایشان مدعی پیام جدید و چیز دیگری برای ملت ایران می بودند.

306

 

محمود مومن نسب تاکید کرد: آمریکایی ها غافل نشوند که هرگونه رفتارهای سخت گیرانه و محدود کننده و یا تحریم جدید و خارج از توافقنامه علیه ملت سربلند ایران، ضمن ایجاد انحراف در مسیر تعیین شده به انسداد مغزی تصمیمات اتخاذی در نقطه آغازین کار شده و پایه های موافقت نامه ژنو را به شدت در معرض تاریکی و فروریختن قرار خواهد داد.

این کارشناس مسایل فرهنگی و اجتماعی گفت: اگر چنین رفتاری از آمریکایی ها و دولت اوباما سر بزند، گام اول در نقض توافق ژنو و صحت بی صداقتی آمریکایی ها است، چرا که در این توافق نامه قرار شد در فرجه زمانی شش ماه علاوه بر اینکه هیچ تحریم جدیدی علیه ما در نظر گرفته نشود، بلکه برخی از این تحریم های موجود نیز برچیده شوند.

مومن نسب با اشاره به اینکه این شیوه از آن جمله رفتارهای زشت و ناپسندی است که بعضا از برخی مقامات رسمی آمریکایی مسبوق به سابقه است، خاطر نشان کرد: آمریکا و غرب نباید تحت تاثیر لابی اسرائیل از اعتماد دولت اعتدال و امید و بخصوص مردم بزرگ ایران سواستفاده کرده و چماق تحریم جدیدی برای ایران بتراشند، زیرا دسته آن چماق درهمان لحظات اولیه و قبل اینکه بالا رود، شکسته و پودر خواهد شد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • عباس گفت:

  عزیز ؛ همانطور که حضرت اغا فرمود امریکا قابل اعتماد نیست . لذا بنظر حقیر همه اینها بهانه است ما گوش به فرمان اغا هستیم و هیچ زمانی به امریکا اعتماد نمی کنیم و به اشاره اغا نگاه میکنیم

 • هاشمی گفت:

  دسته چمق چطوری پودر می شود؟
  توضیح دهید که با کدام نقطه اتکا می خواهید دسته چماق را بشکنید؟ هرچند با ماهیت بحث شما موافقم اما یک نکته مهم و اساسی در سخنان شماست که بعنوان یک نکته کلیدی یکی از کلیدهایی ست که سال ها این ملت رادر رنج و عذاب قرار داده و با شعارهای توخالی مقابل جهان نگه داشته است.
  اگرمنظوراز پودرکردن مثل همیشه گرسنگی و زجر دادن مردم و تشویق به مقاومت در برابر جهان است لطفا مواظب کارها و حرف هایتان باشید!
  چونکه ما معتقدیم اینها پایداری نیست. اینها دادن تاوان بی خردی و کم دانشی کسانی ست که با هر زد و بندی در راس قرار می گیرند و به همه چیز گند می زنند و مردم باید تاوانش را بدهند. معلوم است که باید نام و اسم پرطمطراقی بمثل مقاومت، پایداری و … برایش بیابند تا گندکاری خود را بپوشانند و ملت را دلخوش نگه دارند.
  جان کری ساعتها سخن گفت و سناتورها را مجاب کرد که تحریم جدیدی نباشد. شما هم اگر می توانید این سناتورهای غیررسمی ……………….. خودمان را مجاب کنید اینقدر شعار بیخودی ندهند و بگذارند کارها بر اساس تدبیر و منطق پیش برود.

 • مخاطب گفت:

  چکار باید کرد دیگه چماق یک اصطلاح بین المللی از نوع منفی شده؟؟؟درعینی که لازم است دسته چماق پودر شود تا سر چماق بی خاصییت گردد

 • . گفت:

  آقای مومن نسب حرف شما کاملا” درست ومنطقی است. اما شما تخصص درچماق ندارید کار را به کاردان بسپارودر اینمورد گزینه ای بهتر از آقای بزرگوری نماینده محترم شهرستانهای کهگیلویه -چرام – لنده وبهمئی نیست.چون ایشان باچماقش حقوق و اعتبارات چهار شهرستان مذکور در دولت تدبیر وامید را به چالش کشید . از طرفی نمایندگان خوزستان برای دریافت . اعتبارات بیشتر برای حوزه انتخابیه شان دستجمعی استفا میدهند. ولی نماینده بویراحمد ودنا وچهار شهر مذکور دنبال مدیر عوض کردن وتثبیت مدیریت بستگان خود هستند.

پربازديد