تاریخ درج خبر : 1392/02/03
کد خبر : ۱۵۴۳۶
+ تغییر اندازه نوشته -

به دام افتادن سارق خودرو در یاسوج شد

سایت استان: رییس پلیس آگاهی کهگیلویه و بویراحمد از دستگیری یک سارق خودرو و لوازم داخل آن در یاسوج خبر داد و گفت: این متهم به 14 فقره سرقت اعتراف کرده است.
سرهنگ سید ˈمحمدحسن جعفری نژادˈ  افزود: با اجرای طرح کاهش سرقت خودرو و محتویات داخل آن تیم های گشت پلیس آگاهی کهگیلویه و بویراحمد اقدام به گشت زنی در محدوده های استحفاظی خود کرده و موفق به دستگیری یک سارق خودرو و لوازم داخل آن در یاسوج شدند.

وی بیان کرد: ماموران گشت نامحسوس پلیس آگاهی کهگیلویه و بویراحمد هنگام گشت زنی در یکی از خیابان های یاسوج به یک دستگاه خودروی سواری پیکان با پلاک مخدوش مشکوک شده و به راننده آن دستور توقف دادند.

جعفری نژاد اظهار کرد: در بازرسی از خودروی این متهم تعدادی اموال مسروقه و ابزارآلات سرقتی کشف و ضبط شد.

وی عنوان کرد: متهم پس از انتقال به مقر انتظامی مورد بازجویی قرار گرفت و با بررسی های لازم مشخص شد که او سابقه دار بوده و چندین مرتبه به اتهام سرقت بازداشت شده است.

جعفری نژاد ابراز داشت: متهم علاوه بر اعتراف به 14 فقره سرقت درون خودرو اعلام کرد که اموال را پس از سرقت به سه مالخر که فروشگاه لوازم تزئیناتی خودرو دارند می فروخته است.

وی افزود: با همکاری متهم مخفیگاه سه مالخر خریدار اجناس مسروقه شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه بازداشت شدند و در بازرسی از مخفیگاه متهم نیز تعدادی لوازم مسروقه داخل خودرو کشف و ضبط شد.

منبع:ایرنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد